Airbaltic

kuidas airbalticus piletite eest tasuda saab?...kas ainult interneti teel, mis koode seal sellisel juhul vaja on ??

olen ise korduvalt airbalticuga lennanud ja pileti ostnud netist, tasudes krediitkaardiga. Küsib siis maksmisel kaardi koodi, süsteem lihtne. 2-3 päeval läheb raha maha, piletit pole vaja, meilile saadetakse kood, mille esitad check-inni :)kindlasti saab ka telefoni teel broneerida, aga paljud sooduspakkumised kehtivad ainult netist ostes.

Äkki rumal küsimus aga mis on see krediitkaardi kood?? Pin kood vms.

See on 3-kohaline number, mis on trükitud krediitkaardi tagumisele küljele.

kas siis ainult krediitkaardiga saabki maksta, meil on ainult visa electron:S ja nyyd ei saagi osta...

Lennupileteid saab internetist üldjuhul tõesti ainult krediitkaardiga osta.

Kõik suuremad Eesti reisibürood pakuvad samuti intenetis isebroneerimise võimalust ja maksta saab soovi korral nii pangaülekandega, deebet- või kreeditkaadiga kui ka sularahas.

reisibüroodel ei ole nii soodsaid lennupileteid kui airbaltic pakkus...ja nüüd on juba ka need piletid 20 latti kallimad:S

Tasuda saab ka Ühispanga U- kaardiga, mis on virtuaalne pangakaart. Uuri lähemalt Ühispanga kodulehelt.

kas sellega saab igal pool tasuda, isegi kui seda pole kaartide nimekirjas, millega maksta peax saama?

U-kaart on kaupmehe jaoks tavaline visa classic krediitkaart.

"U-Kaart on virtuaalne pangakaart, mis on mõeldud ostude tegemiseks välismaistest internetikauplustest. U-Kaart kehtib ülemaailmselt kõigi internetikaupmeeste juures, kus on võimalik tasuda VISA kaardiga."

küsitakse airbalticust broneerides siiski kaardi esiküljel olevat pikka koodi :) just tegin endale broneeringu

Reisibürood ei müü tõesti nii soodsaid lennupileteid, kui AirBaltic kodulehel pakub. Uurisin just, et nt järgmiseks kevadeks maksab Riia-Milano-Riia pilet kodulehelt ostes 1400 kr, Estraveli andmebaasist saaks samale lennule samadeks kuupäevadeks pileti 2480 krooniga.

mille airbaltic meilile saadab ongi see kood, millega check-in pardakaardid saab - aidake rumalat,palun !

AirBaltic saadab meilile e-pileti, koos flight reservation numbriga, selle võib välja printida ja check-in letis ette näidata, kuid piisab ka vaid passist.

Tere Peale pileti ostmist, st. maksmiselt tagasitulekut näitas mingit veateadet, samas kiri tuli emailile kõigi reisiandmetega, ja selle järgi oleks nagu kõik korras. Tuleb sellest jama ?

Air Baltic caused an uproar in Lithuania yesterday when it emerged that BT wrote to its German travel agents explaining the decision to stop flying by "catastrophic economic situation in Lithuania".