airbnb?

Kas keegi on viimasel ajal kasutanud airbnb majutust? Minu esimese broneeringu ajal küsiti 1) krediitkaardi andmed, 2) elukoha aadress, 3) tel nr - viimase peale saadeti siis nn identifitseerimis- ja kinnituskood. Kahjuks selgus ummbes päeva pärast, et valitud majutaja siiski ei saa meid vastu võtta. Hakkasin uut kohta valima / broneerima ja nüüd küsib süsteem minu käest minu identifitseerimiseks lisaks kõigele eelnevale juba ka fotot kas passist, ID-kaardist või juhilubadest... Kas seda nüüd ikka natuke palju ei ole?????

Kas keegi teab middagi rohkemat?

ära karda,löpuks kysitakse veel sinust video saata,umbes 30 sek,kus sa endast räägid ja armsalt naeratad....seda tehakse köigega,kui kord teinud oled,siis edaspidi enam mitte.....ka mind ärritas see algul.

2
0

na küll ainult oletan, aga vb see on siis korteri omaniku valida, et kui palju taustainfot ta soovib saada oma üürilise kohta. ise olen aint korra airbnb kaudu korterit võtnud (mai 2015) ja siis oli ka vaja oma IDst pilt saata...minu jaoks polnd probleem. Kui sinu jaoks on siis võid ju võtta mõne muu teenusepakkuja kes ei küsi IDga tuvastamist.

0
0

Olen kasutanud Airbnb-d korduvalt, alati küll vaid Londonis aga erinevate hostidega. On sujunud laitmatult ja ka minult küsiti passi koopiat.

0
0

Olen kahel korral kasutanud - Lissabon ja Barcelona. Videot ei ole, aga host palus ise viisakalt, et ma enda pildi saadaks (sest mul airbnb profiilis ei ole).

Üldiselt - väga hästi töötav süsteem.

0
0

Kunagi kui AirBNB tekkis oli tegemist väga laheda süsteemiga, mis kahjuks nüüd on tohutult kasvanud ja ka mentaalsus on muutunud. Peale viimaseid kasutajatingimuste muudatusi (eriti osa mis kirjeldab kahjude sissenõudmist) ja ID skännimise jne nõudmist olen loobunud nende teenuse kasutamisest. Saan aru, et see kõik peaks tagama majutuse pakkujatele suuremat kindlust, aga mulle kui majutuse otsijale on lihtsam ja kindlam võtta booking.com kaudu hotell või CS kaudu leida tasuta ööbimiskoht.

2
0

Lisaks võtab Airbnb ka korraliku vaheltkasu, mis minu kui majutuse otsija jaoks selgus alles enne maksma hakkamist! booking.com puhul on kõik selgelt hinna sees.

2
0

Tänan kõiki. Ja tänan booking.com-i meeldetuletamise eest - nendelt trehvasin tükk maad parema pakkumise peale :) !

1
0

Head Airbnb kasutajad! Palun abi, kasutasin seda esimest korda, kõik sujus ilusti, aga selline küsimus...bronni ajal maksin ka Security Depositi, sain aru, et selle saab hiljem tagasi ( kui kõik korras). Kas ma pean nüüd ise seda kuidagi küsima- midagi täitma või tuleb see automaatselt mulle krediitkaartile ? Tänud ette !

0
0

Kas see raha läks kaardilt maha? Teoorias peaks see olema bronnitud, ent mitte maha võetud (krediitkaardi väljavõttel on teave, et raha on broneeritud, kuid kaardilt mahavõtmise kuupäeva pole). Võõrustajal on 14 päeva aega nõue esitada, et raha saada security depositi arvelt. Kui seda ei tehta, peaks airbnb bronni vabastama (rida kaob krediitkaardi väljavõttelt).

0
0

Ei, broneeringutes seda pole. Kogu summa läks korraga, bronnisin selle sept. 2016, aga reisil käisin nüüd-veebruaris.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased