Albaania/Põhja-Kreeka rannad

Oleme perega umbes nädalake Balkani kandis ringi sõitnud ja nüüd tahaks paar päeva lihtsalt aega maha võtta ning mõnes ilusas Albaania või Kreeka rannas päikest võtta. Ise oleme uurinud päris palju, aga ei suuda midagi ära otsustada, kuna ei ole kindel, kas tegelikkuses need väljaotsitud rannad ka päriselt nii ilusad on. Oluline on ka see, et tahaksime just liivarannaga kohta, enamik kohad mis ise oleme leidnud, on kivised rannad. Seega- kui oled Albaanias või Kreekas ringi sõitnud, kas on silma jäänud mõni tore rand, kus oleks mõnus päevitada?

Oleme praegu Makedonias, Ulcinjs (Albaania piiri ääres) ning siin on kilomeetrite pikkuselt liivarannad igale maitsele. Homme plaan liikuda Sarandesse ja minu andmetel peaks ka seal olema liivarand.  Milline neist parim võiks olla on ilmselt sisetunde järgi otsustamise küsimus. Arvamused ju kõik subjektiivsed.

Ulcinjs on ikka Montenegros mitte Makedoonias.

Oi vabandust jah, eile unise peaga kirjutasin:)

Just külastasin randa Durresis. Palju uusi suuri hotelle, uhke rananpromenaad. Aga....inimesi pole! Ja seda reede õhtul juulis. Rand tühi, restoranides pole ühtegi inimest. Sest oli kohutavalt räpane - linn, liiv ja isegi vesi! Kivistes randades põhja pool on vesi selge, liivastes sogane.

Durres ongi räpane, samas need hotellid on väga okey kvaliteediga. Albaanias on super ilusaid randu, näiteks lõunas asuv Dhermi. Olles maailmas sadu ja sadu randu külastanud, julgen öelda et üks fantastilisemaid paiku suvel.