Alhambra piletid?

Kuidas ja kust saab osta Alhambra pileteid ette? Palun infot neilt, kel isiklik kogemus!

Pole küll ise käinud, aga internetist leidsin vastava koha vähem kui minutiga. Proovisin ka septembrisse reserveerida kahte piletit ja toimis kuni kinnitamiseni (mida ma muidugi ei teinud) küll. https://w3.grupobbva.com/SMVE/home.html

0
0

Kui see nii lihtne oleks, siis ma poleks foorumit risustand. Just nimelt kinnitamisel tuleb tõrge. Sinna helistades nad ütlevad, et paari-kolme nädalaga saab portaal korda (ehk siis - man'ana).

0
0

Jah, siinne õhkkond mõnikord kohe sunnib ehk liiga järsult vastama. Vabandust. Aga ega ma ei oska siis tõesti suurt midagi muud kui telefonibroneeringut pakkuda. (Electronic sales are handled through BBVA Telephone Banking: 902 22 44 60 in Spain and (+34) 91 537 91 78 if calling from outside Spain.) See ka ei tööta? Mind hakkas see teema igatahes väga huvitama. Kui Sa leiad mingi lahenduse, oleks väga meeldiv, kui Sa seda ka siin jagaksid, sest endalgi võib sellist infot äkki peagi vaja olla.

0
0

aga nad ise seal Alhambras muud võimalust välja ei paku? pane nad fakti ette, küll nad välja nuputavad

0
0

Bronnisime samalt lehelt piletid ära, kinnitusnumbrit ei saanud. Õnneks suutsime kassades teha sellist nägu, et kuidas ei ole, peab ju olema. Seekord läks õnneks ja meile müüd piletid bronni järjekorras, mistõttu pääsesime elavast 4 tunnisest sabas-seismisest. Seega soovitan igal juhul ette ära osta/bronnida. Variant on ka kohapeal päev enne lasta hostellil/hostelil seda teha. Avastasin aga ka sellise variandi: You can buy tickets with a credit card by phoning: +34 915 37 91 78 from outside of Spain. Info pärineb: http://granadainfo.com/ticketsalhambra.htm

Jõudu, alhambra on seda väärt!

0
0

me käisime öisel tuuril alhambras, väga vahva oli. ja ei mingeid rahvamasse või kassasabasid.

0
0

Praegu on neil vist jah tehniline probleem, proovi helistada. Kui kuidagi ei õnnestu, siis jääb veel see variant, et kohapeal bussiga grupireis võtta. Ise rendiautoga on muidugi etem.

0
0

suunatakse samale lehele kus ülalpool mainitud. Igal juhul proovige bronnida pulet vähemalt kuu ette ja siseneda vähemalt 15.00, muidu ei jõua rahulikult jalutada, lossid ja aiad on suurel maa-alal. Ehku peale saate siseneda ca kella 17.00-st.

0
0

siin on veel viimane variant, et kui kuidagi ei saa, ning peaksid paar päeva ennem Granadas olema, siis mine otse BBVA panka ja osta sealt. (tavaliselt samaks päevaks on need välja müüdud, aga noh, võib-olla veab) võimalus on ka hommikul hästi vara minna elavasse järjekorda ja seal seista.

0
0

www.alhambratickets.com sellel leheküljel kirjeldab küll kõik variandid. Meie läksime Alhambrasse giidiga ja tuur kestis 3 tundi. Alhambra on küll vaatamist väärt ja nende endi giidid on tasemel. Ma ei tea kas iseseisvalt oskabki seal nii vaadata. Tundus, et lossidesse ei lastagi ilma giidita, võib ainult aias jalutada.

0
0

Lastakse küll lossidesse ka ilma giidita!

0
0

Viimasest sellekohasest postitusest on möödunud 10 aastat. Aga ikka on sama jama - pileti broneerimisel paned krediitkaadri numbrid ja suunab panka. Täidad seal kõik ära ja ikka ütled sulle et ei ole võimalik osta. Kas oskab keegi soovitada kuidas osta onlines pileteid? Või on kõik rõõmsalt 5 tundi järjekorras seisnud?

0
0

Saladuseks oli piletite ostmine läbi teiste brauserite. Firefox millegipärast ei suutnud pangaandmeid töödelda. Läbi Exploreri õnnestus esimesel korral. Igaks juhuks siia link ka kui keegi kunagi peaks otsima http://www.ticketmaster.es/artist/la-alhambra-de-granada-tickets/972748?language=en-us

1
0

August 2016. Exploreri kaudu piletid, trùkid vàlja ja kui kohale jouad, siis peaaegu tund sabatamist, et saaks bronni pileti vastu vahetada. Seejuures tòesti kùsiti nàha ka krediitkaarti, millega maksid. Seejuures see piletite kàttesaamine oli ca pool km eemal. Ja kui piletid kàes, siis seisad ùsna pika saba maha (mis ònneks làks suhtleliselt nobedalt), et hoonetesse - aedadesse sisse pààseda. Minu soovitus - minge tublisti varem kohale, eriti, kui valite òhtupoolse aja.

0
0

Mõni aasta tagasi võtsime reisibüroo kaudu mineku Alhambrasse. Meid eestlasi oli kümmekond ja kompleksi sisenemise kellaajaks oli hommikul vist 10, et õhk oleks veel värske. Alhambra ees oma väikese grupikesega mõned minutid giidi oodates tuli meie juurde üks noor lapseootel eesti paar ja soovis koos meie grupiga hommikul tulla. Neil oli õnnestunud piletid osta pärastlõunaseks kellaajaks, mil ilm tõotas üsna palavaks minna, kuid meie grupiga ei lastud neil tulla mitte ühelgi juhul, kuna piletite ja inimeste arv olla tundide kaupa rangelt reglementeeritud ja kaks liigset inimest meie kellaajal olevat keelatud, kõik piletid selleks kellaajaks olid välja müüdud, nagu teatris, rohkem pole kohti. Septembri lõpus keskpäeval oli seal ikka väga palav, nii et pileteid broneerides tuleb kindlasti mõelda kellajale, mis enese jaoks sobivam.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased