Alkohol Taisse

Kas keegi teab palju võib alkoholi Taisse kaasa võtta.

Minul on olnud koguaeg 2 liitrit. Kunagi pole kontrollitud.

Taimaale lubatud tuua :200 cigarettes or 250 grams of cigars or smoking tobacco; and 1 litre of alcoholic beveragesAga kordades suurem tõenäosus, et sind kontrollitakse kodumaale tagasi tulles.

Tegelikult pidasin silmas õlut,kuna hetkel Langkawil ja plaan minna Lipele.Siin õlu odav 0,45 euri purk,võtaks kasti näppu,hea Lipel päikeseloojangut nautida.Kohalikud väidavad et üks kast ok?

Taisse on lubatud tuua 1 liiter alkohoolseid jooke, olenemata selle kangusest.Mingeid eraldi norme lahjale alkoholile (kaasa arvatud õlu) ei eksisteeri.Vahele jäämisel võid arvestada vägagi suure trahviga (kuni 20 000 THB) ning alkoholi konfiskeerimisega. Ühtlasi on tõenäoline, et sinu andmed salvestatakse mingisse tolli andmebaasi selleks, et järgnevatel Tai külastamistel sind ikka jälle kontrollida kui potentsiaalset võimalikku seaduserikkujat.Kas on mõtet oma reisi ära rikkuda riskimisega selle mõne õllepurgi pärast, kuulates teisest riigist pärit isikute soovitusi ja mitte järgida selle riigi seadust, kuhu soovid edasi minna?Valik on muidugi igaühe enda teha. Kindlasti on ka võimalus, et saad tollist nii läbi, et seda tähele ei panda. Kui aga märgatakse, on tagajärjed valusad.

Kinnitan, et Lipel müüakse ka õlut :) lipele jõudes tegelikult on nii, et ega seal keegi midagi ei kontrolli, seisad pmst rannal ja ootad, et templid passidesse lüüakse. 

No kuulge, siin käib ikka oma 10-eurosest võidust jutt. Üks massaaž nagu maast leitud. Selle nimel tasub ikka riskida, tühja neist trahvidest :)

Osta parem Tai kohalikku riisiviina 7/11-st 0,3 l on 60 bahti, kangus nii 30 kraadi tuuris vist - kohalikud mootorratta taksojuhid joovad kohe hommikul ühe ära enne kui sõitma lähevad. Haiseb küll vastikult, aga hind on odav! ;)