trip-krainetrip-ukraine-dark
AMC Airlinesi lennuk

Nagu te äkki kuulnud olete purunes AMC Airlinesi mingi vana saan hädamaandumisel Istanbulis. Selle kompaniiga peaks ma lendama kevadel Hurghadasse. Oskab keegi öelda , millega veetakse Novatoursi kliente ülejäänud hooaja ? Ehk kes nüüd ära käib jagaks oma kogemusi

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=6763&p=1&rid=2

selle firmaga. Tagasi oleme, eks siis jagame kogemusi. Mingi novembri alguses siis. Ega see uudis jah erilist rõõmu ei valmistanud ja kindlust lendamise suhtes ei lisanud. :-)

Novatours on varasematel aastatel lennanud samuti AMC- ga. Vaevalt, et sellelgi hooajal midagi muutub. Ise oleme rahule jäänud.

lendasin ka sel aastal jaanuaris selle lennukiga,meil õnneks ei olnud vana saan,teenindus oli väga meeldiv,lennuk ka suht mugav,muretsemiseks pole põhjust.

Lenda Zerblat rahumeeli, küll kevadeni ära parandavad.

Küll nad kevadeks uue lennuki orgunnivad, kui nad seda korda ei saa. See MD83 oli tõesti saan, 737-800 on juba norm lennuk.

http://www.md80.net/yabbse/index.php?topic=3920.0 http://planecrashinfo.com/ Küsige nendelt 157-lt poolakalt, kas nad ka rahul olid selle "suht mugava" lennuga?Nagu ma aru saan, siis pidi just seesama lennuk lendama 14-ndal Hurghadasse. Kuna aga meie inimeste õnneks paar päeva varem poolakatel nii hästi ei läinud, siis igal juhul läks esimene Novatoursi lend ca 24 h hilinemisega.

on sel firmal ainult üks lennumasin. Huvitav, mis lennufirmaga Nova siis edaspidi sõitma kavatseb hakata`? Esimene lend väljus neil juba pea 24 tundi hiljem, ootan põnevusega mis edasi.

kas sharmi läheb noval sama firma lennuk? uurisin kodukalt ja seal kirjas, et AMV, mitte AMC.

AMV on lennufirma tähis (või ma ei teagi kuidas seda täpselt nimetatakse), Nii nagu estonian air on OV. Aga firma on ikka AMC.

Ma küsisin sel sügisel Novalt, mis lennukid neil tänavu on, kas nagu mullu, et laupa lendab saan ja teisipa lennuk, et teaks mis päevadeks reis võtta. Laupa sobiks paremini , aga kui ikka veel saan lendab, siis lähen pigem teisipa. Nii, Novast öeldi, et ainult esimene lend (14.okt.)läheb vana väike käula ja KÕIK ülejäänud reisid toimuvad SUURE lennukiga, nii teisip kui laup. Nii nad väitsid.

Eg. käidud kahekohaline arv, aga käsi südamele pannes, pole iial uurinud millised kräulad või saanid lendavad, laubaõhta või ommuku. Egiptuse lennukitel on minu jaoks lihtsalt selline omapära, et pardal ei müüa alkoholi ja seetõttu on ka kõiksugu jaurajaid ja kädistajad vähem kuulda...mis on üsna meeldiv tõdeda, ma ütleks...

MD-83 käis kunagi Hurghada vahet, aga Sharmi lendavad juba ammu Boeingud. Seda, milline lennumasin nüüd Hurghada vahet käib, tahaks teada küll. Toptoursil näib olevat Eesti Õhuga tegemist: "Otselennud Hurghadasse toimuvad Estonian Air'i 142 - kohalise lennukiga Boeing 737 - 300.". Ilmselt jagatakse seda lennukit ka mõne teise reisibürooga.

Upsil suur hirm selle rappuva vanni koha pealt, kole oli, muidu poleks jah vahet. Või tegelt, suures sujuvas on telekad, kust meeldib marsruuti, kõrgust, temperatuuri, lennuaega jne ka vaadata. (putlad ostetakse niiehknii juba taxfreest põue, mumeelest)

Sama saaniga lendasid möödunud hooajal nii top kui ka nova - sama "legendaarse" saaniga käisin ka ise ka kevadel Hurghadas, tagasitulles maandusime Vantaa lennuväljal kuna mustad ei julgenud Tallinnas uduga maanduda - lennurada liiga lühike. Vaatasin ka oma fotodelt igaksjuhuks üle - SU-BOY - sama reg. tähis järelikult sama saan ikka.

muidugi igal juhul parem Vantaas maanduda kui niimoodi Türgis

Uurisin Estourist, nemad lendavad 2006 aasta lennukiga, vist oli 180 kohta lennukis. Kompanii ikka AMC

Lennanud Novatoursi esimese reisiga Hurghadasse,pidin küll taluma lennu edasilükkumist päeva võrra,kuid MD-83-ga lendama ei pidanud.Eestist egipti lendasime TU 204-ga(leiti asenduslennuk) ja tagasi AMC-ga(Boeing 737-800),mis arvatavasti jääbki vedajaks.Lennuk uus ja lend oli meeldiv.

...homne lend on kah selle vana MD-83-ga, nagu ka eelmisel reedel. Novembrist lubasid uue käima panna (kui õnneks läheb), tahaks loota.

AMC lennukid on täiesti normaalsed ja see millega nova teid hurghadasse lennutab on ainult mõõned aastad vanad, estonian airi lennukid pole nii uuedki. sõite rahumeeli, olen ise seal 5 korda käinud ja ei ole mitte mingit probleemi

07 sügisel reisil Novatoursiga Sharmi jäi lennuk 2 päeva hiljaks ja meie reis sama võrra lühemaks, kompensatsioon kõige odavam 2 tunnine laevareis Novatoursi poolt. Tehke omad järeldused...