Ameerikast Kariibimere saartele?

Kui ma lendan nn viisavabana Miamisse omades ettenähtud korras 90 päeva jooksul kehtivat edasi-tagasi piletit, kas sel juhul saaksin osta pileti Miamist mõnele Kariibimere saarele? Või see nn 90-päevane turistiviisa ei võimalda USAst väljumist? Või kuidas on sellisel juhul kui ma ostan siit kõik piletid korrektselt arvestatuna, et mahuskid 90 päeva sisse, edasi-tagasi läbi Miami. Kas niimoodi toimib? Või kui ei, siis mis viista ma peaksin taotlema USA saatkonnast, et saaks Miamist mõnele Kariibimere saarele edasi minna? Ette tänades.

Soovitaks nadalast kruiisi Kariibi merel Royal Caribbeani laevadega.Olen käinud ise Bahamal Nassaus,alustasin kyll Port Lauderdale, aga sina vabalt void alustada Miamis, hinnad seal ikka k6rged.Mailma ilusamad valgeliiva rannad!Mina reisin kuna mul on GC kaes ja elan Ameerikas. Aga loe seda: http://www.postimees.ee/?id=110751 Eesti kodanikud saavad viisavabalt Bahamale 23.04.2009

Kariibi mere saareriik Bahama kehtestas Eesti kodanikele viisavabaduse, teatas välisminister Urmas Paet valitsuse pressikonverentsil. Ministri sõnul võivad Eesti kodanikud nüüdsest viibida USA kaguranniku lähedal asuval Bahamal aastas kolm kuud viisata.

4 Night Bahamas (Miami roundtrip)

Cruise Line: Royal Caribbean Cruise Ship: Majesty of the Seas

Departure: 11/02/2009 Cruise Length: 4 Nights

Passengers: 2

Dining Pref: Main Dining

Oceanview Stateroom Guarantee

Cruise Subtotal: $398.00 Tax: $123.84 Total: $521.84 Nats tood googeldades ja leiad endale sobiva reisi.

Nii et tee plaanid valmis ja ilusat puhkamist!