trip-krainetrip-ukraine-dark
Anonüümsed Alkohoolikud

Kodanikud reisijad ja reisieksperdid.

Me ei ole miski AA tugigrupp, seetõttu võiks ikka oma nime ja ameti ka öelda, kui miskid reisialast infot või konsultatsiooni pakute. Pole nagu häbeneda midagi, et te kuskil reisifirmas tellerina töötate ja seetõttu köögipoolega rohkem kursis olete, kuigi pole võib-olla nii palju ringi saanud rännata, kui mõned teised mulisejad siin foorumis :)

iccc....mina juba mõtlesin, et jagad aadresse, kus ennast välismaal vaikselt ja rahulikult alkoholisõltuvusest vabastada saab ;))))

Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

See on viimase aja trend, ennemuiste sellist asja polnud. Nüüd on vist üle poolte postituste ilma nimeta?

... vastad ikka inimesele, mitte kellegile tundmatule. Kuidagi inimlikum on vastata kui ikka on nimi ja reaalne inimene selle taga.

Üteldakse, et "Riie ei riku meest, küll aga arvamust temast" (irw),...eks sama kehtib siin mõne inimese puhul kindlasti nime avaldamisel, anonüümselt nagu suvam siblida. Mulle isiklikult ka sümpatiseerivad avalikud "teated" etemini ja neid võtad nagu tõsisemalt aga.........meenub iseenda esimene kord Tripis.

Arvasin, et see foorum on mingi jututuba (seega Jyrka kommentaarile ka väike arvamus) ja ei teadnud ju kui tõsine või mittetõsine ja mis reeglid jne siin kehtivad, nime kohapealt arvasin üldse, et peab kuskil äkki ennem registreerima või sisse logima või noh ma ei tea. Vaatasin vaid paremal pool väljatoodud maid ja selle all kommenteerisin ja olin ka parajas shokis kui see otse foorumisse lendas (Jaapan)...kuigi jah nime panin küll kaasa ;)))

Aga tellerid ja reisikonsultandid just eriti võix ju tõesti panna andmed juurde....saaksid ise tööd juurde kui nähakse, et keegi oma valdkonda jagab ja armastab. Kõigile üks talvine kalli!!!

-- Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

Marekil kild lendu läinud... "reisifirma teller" :) ei maksaks häbeneda jah!

kui näituseks sääl estraveli tallinna kontoris see järjekorramasin on, ju siis need leti taga neiud ka tellerid on ;-)

...nagu selline freelancer rohkem...aga kodulehtedelt, mis allpool, leiab tõenäoliselt piisava info...

er-draug ehk Marko Seiklejate Klubi VANDERSELLID

Miks ma ei või anonüümselt siia postitada? See et sina oled MkM ei ütle mulle mitte midagi? kahjuks :( täiesti anonüümne oled minu jaoks?? See, et mina olen GA, samuti!!

vahet pole kellega sa räägid -> tähtsad on head nõuanded ja muu taoline. Häält ei maksa tõsta ükspuha kas sa oled ADMIN või aasta rohkem siia kirjutanud .. tavaliselt on sellised asjad reeglites kirjas ...

TRIP.EE'le ongi hea kui kõik postitused käivad siin foorumites ja et asi kõigile nähtav oleks ja ei läheks siit kuhugile mujale. Minu arusaam asjast! ANON on hea!!

Julgevad ka arglikumad või siis sotsiaalselt teise taustaga inimesed siia kirjutada. Arvan et kui trip.ee ei oleks anon. siis oleks mingi 50-60% vähem kirjutajaid? Ja sellega kannataksid kõik.

Võibolla kisub offtopicuks aga minuarusaam on selline!

olen anonüümsena postitusi lugenud nii aasta juba aga kordagi pole postitanud. sestap ületan ennast ja sooviksin toredaimat pühademeeleolu, sulle, kylamees, rebaseonu, jyrka, vatse, mkm,kika,kaerahelves ja teised- aitäh meeldivate kommentaaride eest!

Aga lihtsalt põhimõtteliselt võiks inimene iseennast nii palju austada, et ta mingi nime, kasvõi hüüdnime vms kasutab. Raske on lihtsalt vastata kellelegi, kel on suva, kui tema on kriips, ehk tühi koht. Kui inimene ise enda vastu nii vähe nõudlik on, miks ta loodab, et keegi kolmas pakataks pikad ja huvitavad vastused tema postitusele? Nüüd keegi anonüümtark ilmub nagunii kuskilt välja ja ütleb, et ära siis vasta kui ei taha! :P

Ja tervitused on muidugi toredad, eks kõik kes siia on postitanud on need ära teeninud :)

Mitteanonüümsusel on see eelis, et siis saad aru, kellega vestled, kelle kommentaarile vastad jne. Kas sama inimene vestleb või keegi muu jne. Ega keegi ei räägigi aadressist ja isikukoodist. Lihtsalt mingi tunnus. "GA", näiteks, kui ta selle nime all järjekindlalt esineb, pole enam anonüümne.

Jyrka