Aps broneerimisega Bookinghouse'is

Broneerisin sõbrannale vale lennu Barcelonasse, nii et nüüd jõuaksin mina kella ühe aegu kohale ja tema samal õhtul pool kaksteist. Täiesti mäluauk on selle koha pealt, nii püüdlikult vaatasin, et oleks õige lend ja puha, aga võta näpust ja nüüd on jama. Ega keegi tea, kas absoluutselt mitte mingisuguse trikiga ei ole võimalik enam kuidagi samale lennule saada (märkimisväärse rahakaotuseta)? Muret teeb veel see, et kas blond naisterahvas üksi Barcelonas on turvaline olla?

Aitäh.

Võid enne reisi juuksed ära värvida. Aga vaevalt Sa seal esimene blond inimene oled.

Vähemalt sama turvaline kui Eestis.

Kas ainult broneerisid või maksid kohe ära ka? Kui ei ole makstud, siis tee uus broneering ja tühista eelmine. Kui abi vaja, siis vähemalt mõni kuu tagasi vastasid nad e-mailidele ilusti.

Maksin ära juba jah, see oligi kõige suurem viga, aga no vast pole hullu, saab ikka hakkama, lihtsalt natuke hirmutav, et suur linn ja lõunamaised temperamentsed inimesed, kuigi muidugi nad on ilmselt see-eest sõbralikumad ka kõvasti (loodan vähemalt). Teine asi on muidugi tõenäoline ära eksimine, aga sellega annab eelnevalt koostöös kaardiga natuke tegeleda.

Barcelona on Kataloonia... Mis temperamenti sa sealt ootad, et rebitakse otse tänavalt altari ette või? Ei seda juhtu, usu mind. Ära eksida seal ka ei saa, ühel pool on meri ja teisel pool mäed; kui on mingi jama, hakka allamäge astuma ja oled varsti rannas väljas. Ainult taskuvaraste eest pead hoidma end.

Võrreldes Tallinnaga on Bcn oluliselt turvalisem. Mul ei ole kõikide nende kordade jooksul, mis ma seal olnud olen, ühtegi probleemi ette tulnud. Ja olen ka blond ja seal ka üksinda käinud :) Inimesed on väga sõbralikud ja abivalmis, ainus probleem võib keeleline olla, sest ega seal inglise keelt suurt ei räägita.