Argentiinas Buenos Aireses ööbimine

Oskab teist keegi soovitada, kus ööbida Buenos Aireses ? Kus on suht normaalse hinnaga ööbimine ?

Soovitan Sul otsida hosteleid San Telmo linnaosas. Vaata näiteks: http://www.elhostaldesantelmo.com Toredat reisi!

0
0

mina soovitaksin ka Palermo linnaosa, seal põhi peo paigad ;) ise ööbisin siin http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/CasaEsmeralda-BuenosAires-4889 ja jäin rahule, asukoht super hea, serrano väljakule umb 10 min jalgsi

0
0

Mina bronnisin endale toa Ibises, mis asub kohe Kongressihoone kõrval. Nii uskumatu kui see ka ei tundunud, oli hind ainult 205 AR$ per öö (kahene tuba). Kuna minek alles oktoobris, siis kommenteerida veel ei oska, kuid olen netist (peamiselt tripadvisor) selle kohta palju positiivset lugenud. Peamine pluss on muidugi asukoht ja peamine miinus on see, et tegemist on igava rahvusvahelise ketihotelliga. See viimane mind eriti ei loksuta, sest kasutan hotelli ikkagi peamiselt magamiseks. Aga üks on kindel - varakult tuleb broneerida.

0
0

Oskab keegi BA-s ehk mõnda toredat hotelli soovitada? Olen küll LP läbi lapanud ja leidnud palju erinevat infot aga siiski oleks tore kuulda teiste soovitusi. Hotelli on vaja max. 3-ks ööks (4–6/7 november) ja 2 inimesele.

Tänud!

0
0

Hotelli ei oska soovitada, aga kordan eelpool olnud soovitust, et võta Palermo linnaossa, kesklinn ja Kongress pole nii hea.

0
0

Mina vähemalt ühtegi normaalset hostlit BA-s ei kohanud, vahetasin neid küll omajagu, olin nii Palermos, kui kesklinnas ja veel nii mitmeski paigas, aga õnnetud nad olid, kui välja arvata ainult asukoht ja hind, aga mis teha, kui raha ei tahtnud kulutada, siis tuli nendes kükitada, hinnad 30-50 ARP. Kui raha on, siis ikka hotelli, november on veel suht hooajaväline aeg, kindlasti leiab midagi mõistlikku, aga kasuta ikka google otsingut.

0
0

Paar aastat tagasi sai oldud sellises kohas: http://www.gomio.com/hostels/south_america/argentina/buenos%20aires/che%20argentina%20hostel/overview.htm Tol ajal oli seal väga vahva ja taskukohane.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased