Au-pair Inglismaal

Tsauki olen Jaanika ja lähen suvel Londonisse au-pairiks ja asja eesmärk siin oleks leida ametiõdesid/vendi. Võtke ühendust kommenteerige ja teeme elu huvitavamaks. Teistele, kes pole veel otsustanud mida suvel teha siis soovitan soojalt au-pairiks. Pole küll ise veel kohale jõudnud, aga siiamaani on asi superhästi sujunud ja pere tundub väga lahe.

endal kah nagus elline plaan aga kust sa pere leidsid?

Mina leidsin pere selliselt saidilt nagu www.aupair-world.net Registreerusin, mis on täiesti tasuta ja hakkasin järjest peresid vaatama ja lemmikutesse lisama. Siis ühel päeval kirjutas mulle üks onu, kelle ma oma lemmikutesse olin lisanud ja leidis, et ma sobin nende nõudmistega ja helistas mulle mõni päev hiljem.

Küsimus Kas soovitate minna aupairiks eesti(üks vanematest on eestlene ja lapsed räägivad mõlemat keelt) või inglise perre?

Oleneb sellest kui heaks oma inglise keelt hindate. Kui arvate, et saate hakkama ka ainult ingliskeelses keskkonnas, siis aga palun. Mina ise tahtsin just ainult ingliskeelsesse peresse kuna tahaksin keeleoskust parandada (eksam tulemas) ja see tundub ekstreemsem-huvitavam.

Kas Essexi kandis leidub ka Eestlastest au-paure? Ise tulen sinna kanti 23 mai:) Oleks tore kohtuda!

Au-Pair Inglismaale

Soov minna Inglismaale au-pairiks aga mitte läbi agentuuri äkki on kellegil kasulikku infot mida peaks kindlasti teadama ennem minekut?

Tere Kadri-Madli,

Kui läbi agentuuri ei lähe siis peaks kindlasti kindlaks tegema, et kuskile petuperesse ei satu. Enne kui kohale lendad tee kindlaks, et nad on ikka päris inimesed (video vestlus skypes, et näha lapsi jne). Kysi aadressi/telefoninumbreid jms Googelda vanemate nimesid. Kysi eelmiste Au pairide andmeid, et nendega yhendust võtta ja kysida kuidas lapsed käituvad, kuidas palka maksti (kas õigeaegselt jne). Kindlasti jäta nende aadress/tel number kodustele Eestis, et nad saaks sinuga yhendust võtta vajadusel- teaksid kuhu läksid. Samuti tasuks mõne Eestlasega yhendust võtta Inglismaal, et oleks peavarju kui kohalejõudes pere ei sobi ja piisavalt raha arvel hoida, et vajadusel koju tagasi sõita.

Tere,

Küsiks natuke teemavälise küsimuse, aga mis on Au Pairide palgad Euroopas?

Aitäh, vastajatele!

Tere Mina saan au pairina Inglismaal nädalas 80naela.

Mina sain ka 80 naela nädalas paar aastat tagasi, osad said aga 50-75 naela.

Hei, mul siuke küsimus, et kui ma tahan minna eesti peresse, siis kuidas ma selle valida saan seal aupair-world lehel. See võib olla küll imelik küsimus aga ma ei saa aru, alles liitusin ka selle lehega. Ette tänades