Augustis on minek esmakordselt USA-sse ja kogemusi pole, ning on ka paar küsimust tekkinud ehk keegi aitaks ?

Esimest korda on siis minek Ameerikasse, kogemusi pole ning väike närv on sees kuidas toime tuleme lennujaamas ja piiripunktil. Estast saime jaatava vastuse. Aga küsimus oleks selline, kas kellegil on kogemusi Heathrow lennujaamas? Nimelt tekitab meile muret see ühest terminalist teise minek. Ning ka kuidas on piiripunktil ? Kas ollakse väga karmid vms ? Jagage oma kogemusi :) Ette tänades :)

Heathrow lennujaamas, kui on erinevad terminalid (vaata kodukalt, saad parema ülevaate) liigub buss. Kõik on väga lihtne, viidad igalpool. Piiripeal NY lennujaamas küsiti minu käest kuidas mul läheb, andsin näpujäljed ja head reisi! Kartsin ka alguses, ma ei tea küll miks. Kui varem pole USAga probleeme olnud, illegaalselt seal viibinud vms, siis pole probleemi. Head reisi!

0
0

ka tasuta rong.

0
0

Inglismaal ilmselt jõuad 3-mandasse terminaali ja sealt pead minema 5-endasse, ilmselt see piletipeal ilusasti kirjas ja pead minema seal õigesse väravasse, see ka piletil kirjas kui selle Soomest kätte saad. Soomlased teevad väikese instruktaaži ka kuhu ja kuidas. Piir usas küsis minult, et kuhu lähed, tuttavaid on, milleks tulid ja võttis sõrmejäljed, tegi pildi ja naeratas ja oligi kõik! Toll võttis deklaratsiooni ja sellega oli mu sisseelamine lõppenud. On üle üks USA telefon, kus 130 minutit peal ja kaart kui huvitab odias ätt estpak punkt ee. Ilusaid reisielamusi! Mulle meeldis!!

0
0

Läbi Suurbritannia USAsse lendamise kohta on siin väga mitu teemat, kahjuks ei ole mul aega neid praegu välja otsida. Kasuta ise otsingsõnu trip.ee päise kõrval asuvas Otsi kastis ja saad kõvasti enesekindlust juurde.

0
0

Aitäh vastanutele. :)

0
0

Mina lendasin siis teist korda USAsse ja seekord läbi Londoni. Kuna mul passis ka vana viisa, siis Londonis nad natuke aega hoidsid mu passi käes ja uurisid ja lõpuks anti tagasi ja vabandati. Mul vedas veel niipalju, et kuna mul oli turistiklassi pilet ja sellega oli mingi jama (nende poolne), siis pandi mind sama raha eest äriklassi, nii et lendasin 8 tundi luksuslikult. Kes lennanud, need teavad. Enne maandumist antakse sulle 2 paberit, valge ja roheline, täidad ära ja annad need piiril neile üle. Mulle sattus naisametnik, kellel on suht halb tuju ja see küll küsis väga palju küsimusi, et kuhu minek, kes vastu tuleb, kauaks jääda plaanid, tõend et töölt on puhkus antud, kiri inimeselt, kelle juures plaanid ööbida. Imelikul kombel konto väljavõtet ja tagasipiletit ei küsitud ja löödi tempel passi, et saan 3 kuud riigis olla. Mingi hetk tekkis küll tunne, et ei saagi üle piiri. Nagu varem öeldud, oleneb ikka väga palju ametniku tujust. Sest minu kõrval rivis oli hiinlanna, kes ei taibanud inglise keelt ja sai meesametniku, kes vaid küsis, et kas meeldis lennuki toit ja võttis sõrmejäljed ja tegi pilti ja korras. Kuigi jah siin on öeldud, et pole vaja neid tõendeid ja asju, ei soovita mina riskida. Arvan ise, et poleks ilma küllakutse ja tööandja kirjata üle piiri saanud. Edu igatahes. Mina naudin oma puhkust täiel rinnal.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased