trip-krainetrip-ukraine-dark
Austraalia WHM viisa taotlejatele teadmiseks rõõmustav uudis

Mina sain kätte viisa paari tunniga pärast online's selle tegemist, mis tundus minu jaoks ebareaalne. Kui ma saatsin mureliku kirja helpdeski, et ma pole veel teinud röntgenitki, äkki nad on vea teinud, saadeti selline vastus:

Thank you for your email in relation to your electronic working holiday (subclass 417) visa application lodged via the Department of Immigration and Citizenship website.

The health requirements for the working holiday visa have changed from 28 March 2009.

From 28 March 2009 applicants from medium risk countries in terms of tuberculosis will be required to undertake a chest x-ray examination if they declare an intention to enter a classroom situation for more than 13 weeks. As you have declared you will not be studying during your time in Australia, you are not required to undertake a chest x-ray examination.

Your working holiday visa has been granted.

:)

Oppaa, hea uudis kõigile, säästab kohe miski 600+ krooni v palju Karell selle eest küsiski? :)

Huvitav et seda suurelt ei kuulutatud kusagil.

810 krooni :)

Palju õnne ka muidugi!

Ebareaalne, mul täpselt samamoodi. Eile keskööpaiku taotlesin, täna sain vastuse. Igati super!

Kas ma saan nyyd õigesti aru et kopsupilti pole vaja enam?

Kui peale 28. märtsi taotluse esitasid, siis jah. Tundub nii.

Sain ka kummalisel kombel viisa ilma kopsupildita kätte. Nüüd saan aru milles point :)

Väga hea! Enam ei peagi liigkasuvõtjatele raha andma.

Minu säästuks tuleks lausa 810.- pluss 200-kilomeetri sõiduraha :)

Raxoga nõus täiesti! Odavam arst ei võtnud kunagi vastu/oli koolitusel ja suunas alati Karelli edasi, lõhnas kartelli järele :P Ja kopsupildi ja postikulude eest 810 võtta on ebainimlik..

Tegin oma viisa märtsi keskel, nii et pidin kopsupildi ka tegema, kusjuures kopsupilt on ka 100 eeki kallimaks läinud. Nüüd on juba kopsupildi tegemisest 2 nädalat ja ei ole veel mingit vastust:( . Nagu viisa olemas, ostan piletid ja 5 juuni Melbourne poole teele!

Siin samamoodi, taotluse saatsin õhtul ära ja varahommikul juba viisa olemas. :)

Kopsupilti pole vaja teha enam ju!

Kas kopsupilti pole ka vaja kui lähed austraaliasse tööle või ainult kui turistna lähed?

Ei hakanud uut teemat looma, seega kirjutaks siia.

Kas tõesti pole deebetkaardiga mingit varianti viisa taotlemiseks? Ning kui mitte, siis mida sel puhul teha? Muretseda omale krediitkaart?

Mina maksin sõbra kreditkaga ja kõik oli ok.

Deebetkaardiga on variant küll maksta. Mina maksin, kui ma õigesti mäletan siis Sampo panga deebetkaardiga võibolla oli ka Hansa, aga kindlasti tavaline pangakaart mitte krediitkaart. Mingit numbrit küsis, siis panin selle pika numbri, mis kaardi peal ja siis veel välja andmis kuupäev jne ja raha läks ilusti kontolt maha. Kõikide kaartidega võib olla ei saa. Aga krediitkaardi võiksid ikka teha, kui sul just pole 5000audi kui üle piiri lähed.

Väga hämmastav, viisa tuli umbes 2 minutiga. Tegin taotluse ära ja maksin ära. Panin akna kinni. Siis mõtlesin et ikka tsekin, tegin lahti, logisin sisse ja juba oligi et taotlus käes, raha käes ja application approved. Sealt sai veel avada eraldi kirja, kus oli kirjas et jep viisa olemas ja võite riiki siseneda. Paar tundi hiljem tuli ka samasisuline meil.

Tõesti kiire ja asjalik :)

:) Congrats! 2 min. see on uus rekord!

Mul tuli ka umbes mõne minutiga. Peale taotluse ära saatmist mõtlesin vaadata seda linki kuhu peaks siis mulle tulema infot taotluse kohta ja üllatus missugune approve oli juba olemas. Siis tekkis kahtlus, et kas see tõesti tõsi on, et nagu automaatselt käib see viisa andmine ja mingit inimest seal taotlust ülevaatamas polegi, aga kuna approve kirjas ju siis nii peabki olema :) Elukaaslasel läks 4h viisa saamiseks.