Mõte? Täiesti halvasti kadreeritud pildid mingitest emotsioonita hoonetest. Ma teen ka palju halbu pilte, aga ei tõtta neid kõigile avaldama.

0
2

Vabandust, ei teadnud, et siia ainult profid võivad pilte üles panna. (Ja ma ei laadinud neid ju ka otse tripi üles.) Aga kui veel paar sellist märkust tuleb, võin muidugi oma postitused ka maha võtta.

0
0

Ära põe, täitsa normaalsed pildid. Ega siis kõikide meele järele ei saagi olla :)

0
0

Ma pidin just läbi sirvima ja osaliselt ära töötlema oma tädi Pariisi reisipildid. Kui nende järgi otsustada, siis ei tohiks sellesse linna iial sattuda, see on lihtsalt nii ürgkole koht :)

filadelfia Austria ja Rootsi pildid on pärast neid puhas silmarõõm!!!

0
0

Vaatasin siis ka need pildid üle. Ma ei sa aru, mis neil viga on?? Autor pole ilmselt igapäevane fotografeerija ja ta on pildistanud just seda, mis talle muljet avaldas. Viinis ongi palju hooneid, mille fragmendid muljet avaldavad. Olen nõus sellega, et oleks saanud ka paremini aga see polnud ilmselt seekord eesmärk omaette. Peaasi, et autor ise rahul on.

0
0

Aitäh, filadelfia, pilte jagamast. Trip.ee kontseptsioonis pole asi professionaalsuses, vaid nägemuses ja edastatavas informatsioonis. Jätka samas vaimus, täiesti ok olustikukaadrid.

0
0

See, et Antoniol hoonete nägemine emotsiooni ei tekita, ei tähenda automaatselt, et kõik, kes neist vaimustuvad, tuleb kähku veega alla lasta. Keegi ei sunni kedagi ju vägisi vaatama pilte, mis talle midagi ei paku. Rebjata, davaite žitj družna, eksole. Filadelfia, ära kurvasta, päris toredaid pilte on ;)

1
0

Täitsa OK pildid ju. Ilmselt polegi tegemist kuhugi fotonäitusele esitamiseks mõeldud kunstiga (kusjuures, mu fotokunstnikust sõber paneb näitusele ka selliseid jubedusi, et ei saa kohe üldse aru, kus see kunstiosa seal on). Mul on samuti enda arvutis palju hoonete ja vaadete pilte. Mulle täitsa meeldib neid pildistada. Mul on piltidel ka puud, kivid, autod ja muud imelikud asjad. Kas see siis kohe kehvasti?

Mulle väga meeldis lõbustuspargi pilt. Omapärane.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased