trip-krainetrip-ukraine-dark
Austrian Airlinesi sooduskampaania

[[img 3362]]Sõbrapäevahinnaga piletid on broneeritavad ja ostetavad vaid 14. veebruaril 2003.

3000 EEK Euroopa: Rooma, Veneetsia, Milano, Viin, Zürich, Bologna, Genf, Brüssel,Budapest, London, Pariis, Praha, Varssavi

5000 EEK New York (Ameerika Ühendriigid), Toronto (Kanada), Dubai (Araabia Ühendemiraadid)

7000 EEK Mombasa (Keenia)

8000 EEK Bangkok (Tai), Kathmandu (Nepaal), Colombo (Sri Lanka), Male (Malediivid), Yangon (Myanmar), Kuala Lumpur (Malaisia)

9000 EEK Peking (Hiina)

Yangoni hind on (suhteliselt) hea, isegi Finnariga Bangkokki + Banglades Bimaniga edasi ei saa sellist hinda. Ka kuu aega kohapeal pole probleem - pikemaks ajaks ei saa viisat nagunii. Ainsaks probleemiks jääb viisa ise - Bangokis oleks seda tunduvalt soodsam ja kiirem teha kui Eestist.

30 a. sümpaatne, hea huumoritajuga vaba noormees otsib kaaslannat sõiduks selle pakkumisega Aasia piirkonda (eelnev reisikogemus selle piirkonna eri riikides on olemas).

kumba minna!? kes teab .... see soovitab!!! Ette tänades :)

Endal on pagana kahju, et see teave nii hilja jõudis, pealegi ostsin Lufthansast juba Ghana. Muidu oleksin kindlalt Austrianiga kas Colombot või Kuala Lumpurit üritanud. Olen käinud mõlemas. Sri Lanka on võib-olla isegi põnevam. Mis nende kahe sihtkoha puhul eriti hea - kumbagi pole viisat vaja. Ilma poolest on vist nii, et Malaisiasse tasub minna pigem märtsi lõpus või aprilli alguses, Sri-Lankasse on parem minna võimalikult varem, sest märtsis hakkab veidi rohkem sadama. Aprillis tasuks Malaisias minna idaranniku saartele - kas Perhentianid või Tioman. Tioman on fantastiline.

Keegi võiks selle kampaania küll tarbijakaitsesse anda sest kaugemad sihtpunktid on lihtsalt välja reklaamitud, reaalselt kohti sinna ei ole. Kui keegi ei usu siis proovige ise mõnest reisibüroost. Krt lausa vihale ajab selline jama, mis nad seal Austrias mõtlevad, et lollid ida-eurooplased(eestlased) niikuinii kuhugi reisida ei jaksa ning teeks lihtsalt firmale reklaami. Ptüi!

Hiljutise SAS-i kampaania kaugemate kohtadega oli sama seis - mitte ühekski kuupäevaks polnud ühtegi piletit. Sellised kampaaniad on küll antireklaam lennukompaniile. Lufthansa päevadel on õnneks midagi alati saanud.

Kui broneerida ja osta saab vaid ühel päeval - 14. veebruaril, siis kuidas Austrian Airlinesiga praegu sooduskampaania kohti ei ole? Kampaania pole ju veel alanudki, on siis võimalik juba neid kohti enne broneerida?

No lihtsalt on võimalik ju vaadata, millisteks kuupäevadeks selle broneeringuklassiga kohti on. Soodukate puhul on tavaliselt mingi eriline kõige madalama prioriteediga klass s.t. kohti saab, kui puuduvad normaalklassi ja kõrgemate soodusklasside broneeringud.

keegi räägib, et ostis Lufthansast Ghanasse pileti...bullshit, Ghanat ei myydud kellegile kuna riigis on segane olukord.

Ghana pileteid on ostnud ligi 100 inimest Eestist ja kõik on minemas. Mingit segast olukorda seal riigis küll praegu ei ole. Ints kuu pealt oled kukkunud või?

Mina ostsin ka LH pileti Ghanasse. Ega aru saa, miks Sa arvad, et seal miski suurem jama lahti peaks olema. Ega sellest, miks Sa sellest teemast siin Austrian Airlinesi kampaania loo all kirjutada tahad.

Kust see info pärit on? Ja kui keegi selliseid numbreid valdab, siis ehk teab öelda ka, palju Austrain Airlinesiga kuhugi minejaid on.

Käisin täna Estravelis tshekkimas: Sri Lankat pole, Mombasad pole, Malest ja Rangoonist ei saa tagasi - ja pealegi, kuna paljud lennud algavad Viinist pühapäeval, siis on ka pühapäevasele Viini lennukile kohti 0. (tähendab, kohad küll on, aga mitte selle hinnaga, s.o. 8000 pluss maksud) Toronto - 5000 krooni pakkumine on aga lihtsalt naerukoht. Huvitav, kas AA taotles selle kampaaniaga ainult tähelepanu endale???

miks austrian air'l seda komöödiat vaja oli?? vastikud vastikud... Östereich est Frei!!!

Miks nad e-mailile ei vasta? Ja mobiil oli eile kinni... ei saagi küsida, palju neid kohti siis reaalselt ka oli :(

See kampaania on selge antireklaam Austrianile. Igatahes minu silmis tõusis Lufthansa ja Finnairi tegelik väärtus oluliselt, sest nende kaugkohtade pakkumisi saab ka reaalselt osta, kui selliseid pakkumisi tehakse. SAS tegi ka ennast hiljuti täis. Ehk toob uusi võimalusi CSA tulek järgmisel hooajal, loodan Colombot jms.

Tallinn-Viin lennule kohti polegi, seega on saada 0 kampaaniapiletit. Üksikud vabad kohad olevat reegleid rikkudes broneeritud juba enne sõbrapäeva, kui need avastatakse ja tühistatakse, siis ehk päeva jooksul mõni üksik vaba sõbrapäevakoht tekib...

Kaido