trip-krainetrip-ukraine-dark
auto navigeerimisseade lennukis?

Hei!

Igasugu keelud ettevaatlikuks teinud. Kas keegi teab kindlalt väita, et autos kasutatavat nav seadet võib/ei tohi käsipagasis olla?

Minul on küll kaasas olnud. Hea vaadata kui kõrgel, kui kiirelt ja kus parajasti lendad.

Olete mõlemad ikka kindlad, et jutt GPRS-seadmest käib? Vaadake üle, ehk sai mõni täht üleliia.

GPRS on andmesideteenus, mis võimaldab Sul mobiiltelefoniga sirvida WAP-lehekülgi, saata e-maile ja MMS-sõnumeid ning sülearvutiga internetti kasutada.

GPS ehk Global Positioning System on satelliitnavigatsiooni süsteem maailmas. Võimaldab satelliitide abil määrata inimese või auto täpset asukoha (laiuskraadid, pikkuskraadid, kõrgus merepinnast) reaalajas mistahes maailma punktis.

Kui sa GPS-kola lennufirma keelatud asjade nimistust ei leia, ei näe ma mingit takistust selle kaasa võtmiseks. Ja kui tõesti poolel teel lennukist välja viskamis pelgad, võid ju enne navigaatori sisse lülimist luba küsida [: Samas, mis iganes põhjendusi tuuakse teatud elektroonikaseadmete lennukis sisse lülitamise keelamiseks, on 1 tavaline töökorras käsi-GPS sülearvutite ja kasvõi pulsikelladega võrreldes päris süütu vidin.

vabandan, tehnika alal mitte just kõige teravam pliiats karbis ja väljendusin ennist valesti. Kas selline seade võiks pagasikontrollis muret tekitada?

Väljalülitatud olekus võib vedada igasugu kola,väljaarvatud pommid, miinid ja granaadid.Enamuse elektroonikavidinaid tohib peale starti sisselülitada.