trip-krainetrip-ukraine-dark
Autoga Bangkok-Phuket/Krabi

Kas keegi on hiljuti läbinud selle teekonna autoga? On tekkinud idee rentida auto BKK lennujaamast, ning sõita autoga Phuketisse või Krabisse kuskil kolme päevaga - st et ei sõidaks jutti, vaid teeks teel peatused näiteks Hua Hinis ja veel kusagil, kus puhata ja veidi ringi vaadata. Milline on teede olukord ja liiklus, kas tasuks sellist teekonda autoga ette võtta? Kõik muud soovitused on ka teretulnud. Jõuame Bangkokki 19 veebruari hommikul ja tahaksime sealt koheselt autoga edasi liikuda, ehk on veel huvilisi sama teekonda autoga läbimiseks, kellega autot jagada?

Tere, ise olen hetkel Bangkokis ja täna sai veits sõidetud(Kanchanaburi), teed tundusid paremas seisukorras kui Eestis, liiklus parempoolne!

Teades milline hullumaja on Bangkoki ümbrus siis ise ei hakkaks autoga seal ringi sõitma. Soovitan lennata Bangkokist Phuketile ja seal auto rentida ja ringi sõita. Võite sõita näiteks mõõda läänerannikut Hua Hini, kui Hua Hin väga hingelähedane on ja siis idarannikut pidi tagasi. Viimane kord oli liiklus ikka veel vasakpoolne aga sellega harjub kiiresti ära.

Vasakpoolset liiklust ei karda, Malaisias oleme sõitnud ringi küll :) Hua Hin ei ole mingi kinnisidee, see oli vaid mõte vahepeatuseks. Tänud, ehk matamegi selle mõtte maha ja rendime auto hoopis kohapeal. Peale väsitavat öist lennureisi hullumajja sattuda ei ole kuigi hea mõte vast tõesti.