Autoga Florida (Tampa, Orlando) - Kalifornia, vabu kohti

Olen homme jõudmas Georgiast läbi ja Florida piirile. Järgmine kuu aega plaan Floridas liikuda. Olen hetkel üksi Chrysler Town & Country bussiga, et kui kellelgi soov mingil hetkel liituda, siis reisikaaslasest ära ei ütleks.

Kui keegi oskab soovitada põnevaid kohti, kus Floridas käia, siis andke infot.

Kas Floridas ka surfi kämpinguid on, kus mõistliku hinna eest peatuda ning väheke lainesurfi harjutada?

Seega, kui keegi liituda tahab mingid vahemaad Floridas järgmiste nädalate jooksul, siis auto on olemas 7 kohaline, vaja väheke aint kütust kompenseerida (-:

Mai kuus plaan sõita Floridast Kaliforniasse, kui keegi liituda soovib, siis andku märku...

Marco Island on väga lahe koht lihtsalt olemiseks, Naples´i ümbrus on ka väga mõnus. Aga kindlasti must go koht on Everglades ja Shark Valley matkarada - rendi jalgratas ja naudi päeva! Kuna idakallas on rohkem selline turistikas (Miami ja ümbrus), siis otsi lainesurfi läänepoolt, ise soovitada ei oska aga suhtle kohalikega, nad on väga abivalmid.

Fort Lauderdale, Miami, Key West, Everglades tehtud. Marco Island tõesti ilus koht, esimene ujumine seal Mehhiko lahes ning ilus päikeseloojang.

Liiv on mõnus ja meri sinine kogu siinpoolsel rannikul, kus randa põiganud, eriti Siesta Key rannas, mis hääletati USA number 1 rannaks, paar viimast päeva seal... 99% quartz... http://en.wikipedia.org/wiki/Siesta_Beach

Nüüdseks Tampas.

Keegi siinkandis Kalifornia poole soovib liikuda, siis andke teada... vaikselt suund sinnapoole...