Automaalriks välismaale

Olen nüüd hulgaliselt googeldanud ja proovinud tripist ka otsida, kuid edu pole olnud. Küsimusest/murest siis. Enne kui Eestis juured päris maha ajame, siia kodu ostaksime, lapse saaksime, tahaks veidi kuskil välismaal elada. Selle kohti on küll palju teemasi ala aastaks Aussi vms. Kuid tahaksime minna riiki kus abikaasa saaks teha erialast tööd.

Mees on erialalt automaaler, mina noorsootöötaja. Oleme leppinud, et mis iganes paiga me ka leiame, peaks see olema nii, et mehel on vähemalt ees erialane töö normaalse palgaga enamvähemgi olemas (tal ei tohiks ka kohaliku keele mitte oskamine töötamist takistada). Ise olen arvestanud, et ilmselt erialast tööd naljalt välismaal ei saa. Inglise keel on mõlemal selge.

Esialgu otsiks kas on üldse mingi realistlik koht kuhu minna? On keegi läinud automaalriks kuhugi peale Soome? Kus oleks lootust saada inglise keelt osates automaalriks normaalse palga eest, nii, et ära elaks.
Belgias oleks abikaasa õde ees. Samas keel on täiesti võõras ja riik ise liialt ei ahvatle. Kui töö aga olemas oleks siis ära ei ütleks...

Igatahes kõik kogemused, soovitused, mõtted on väga väga oodatud.

Hei! Hea automaaler saab ilmselt igal pool tööd (tihti ei pea isegi kohalikku keelt oskama), kus jõukas rahvas, palju autosid ja plekimõlkimisi.
Noorsotööga on kindlasti keerulisem, sest erinevates riikides on omad kvalifikatsioonitunnistused.

Te ei ole ära märkinud, millised on teie huvid, et saaks mingit sihtkohta soovitada. Kui uue keele õppimine, siis näiteks Hispaania võiTšiili; põhjamaised mäed ja metsad-Kanada, Surf- Austraalia, Uus Meremaa. Neli seina ja netis tiksumine- Singapur jne.

Kõige tähtsam on ikka elu nautimine vabal ajal!
(kui on meeldiv amet, siis muidugi ka töö ajal:)
Selle põhjal otsige oma kohta!
Edu!

Meeldib soojem kliima, väljas liikumine igalkujul. Meri ja/või mets. Sõbralik ühiskond. Ise olen meeletu Itaalia fännm kuid pigem eelistaks riiki kus kohe inglise keelega hakkama saaks. Kanada tundub siit näiteks vägagi ahvatlev.