trip-krainetrip-ukraine-dark
Autorendifirmad Korful

Kes oskab oma kogemuse põhjal soovitada usaldusväärset ja normaalse hinnaga autorendifirmat Korful. Täiskindlustus ilma lisaüllatusteta, auto asendamine rikke puhul jne.

Autorendifirmasid on seal palju, jaluta need läbi ja leiad kindalsti endale sobiva. Seda enam, et hooaeg on seal selleks ajaks juba lõppenud ja hinnad jälle madalamad. Ise võtsime auto sellisest firmast "Panatella holidays Corfu". Lepingu järgi oli ka täiskondlustus. Kuna aga midagi meil ei juhtunud, siis ei saa ka öelda kas kõik vastas ka tegelikkuselel või mitte. Võtsime sealt kuna see asus kohe meie hotelli vastas ja hindade poolest polnud teistest kallim.

Meie võtsime lennujaamast, Avis autorent, 3000 eek oli C1 terve nädal ja suuremat autot Korful ei soovita mingi hinna eest.... kui just tõesti 5-liikmelist perekonda ei pea sinna mahutama. Ei tea kas suuremat üldse saabki.

Meie komistasime Dassias sellise "toreda" firma otsa nagu "Fair Deal". Autol ütles sidur üles, täiskindlustus seda ei katnud, lisaks arvas vana, et küsiks meilt veel asendusauto eest ka täishinna. Viimasest nõudmisest ta siiski loobus ja andis asenduse tasuta, kuid siduri maksime kinni.

Eelmisel aastal võtsime Ipsoses Peugeot 107 ja 25eur-i oli ööpäev. Firmat ei mäleta, kuid nende rendiboksid olid üle saare. Kõik autod olid neil punast värvi. Tagatiseks jätsin passi panti. Teenindaja oli sõbralik ja olime teenusega rahul.