Autorent Tallinnas

Tere! Kas keegi oskab soovitada autorendi firmat Tallinnas. Vajame kahte autot 5 päevaks mööda Eestimaad sõitmiseks. Kuidas teha valikut erinevate firmade vahel.

Soovitan täitsa. Oleme nendelt kahel korral võtnud. Saate kõik inimesed ühte ainsasse sõidukisse.

Neil korralik teenindus ja soodsad hinnad.

Olen mitu korda kasutanud firma Bulvar Autorent teenuseid nii Soome sõiduks kui ka Leetu. Autod on alati väga puhtad, teenindus tiptop. Korduv kasutusel tasub küsida soodustusi.

Või siis MM-i Autospirit on kõige odavamad variandid. Ise kasutasin easyRenti. Peaasi, et lennujaamast ei võta, seal täielik kirves!

Küsige neilt pakkumist. Neil on võib-olla veidi kallim hind, aga autod on vähemalt uued. Ise olen hinnas alla ka saanud. www.quickrent.eu

Mul oli eelmisel aastal selline lugu, et tahtsin Eestisse tulla ja auto rentida aga ei suutnud ühtegi firmat leida, kuna oli krediitkaarti vaja, mida ma ei oma. Lõpuks siis mõned päevad enne tulekut kontakteerusin Felmark autorendiga ja sain auto rentida tagatisrahaga ning nüüd, kui järgmine kord Eestisse tulen, siis kindlasti pöördun sama firma poole. Auto oli Toyota Corolla ja oli täiesti super :).

Meie oleme ka alati Felmark autorendi teenuseid kasutanud. Væga rahul, soovitan :)

olen tavaliselt B3-e kasutanud, vahel ka Amestic, hinnad soodsad, uued autod ja teenindus korrektne. Probleeme pole olnud ei autodega ega ka krediitkaardi puudumisega. Seega julgeks soovitada :)

Siin mainitud Felmarkil on ju väga väike päevase läibisõidu piirang (250km), sellega ei saa ju isegi pärnus käidud :D Samas ise küll nende kodulehelt mingid märkeid selle kohta ei leidnud palju iga lisakilomeeter maksab :S Samuti peab juht olema vähemalt 24 ja 1a staaziga, B3-l ja Amsticul sellised piirangud puuduvad, ole kasvõi eile load saanud 18 aastane :D

Veelkord pean kiitma! Just võtsin nädalavahetuseks auto. Super teenindus, hea hind (kodulehe hinnad on turistidele), hea auto. Julgen soovitada!

Selline asi, autocar autorent on sügisel ja talvel head soodustused.

Soovitan Prorent autorenti. Korralikud autod, korralik teenindus, head hinnad. Ja meile toodi auto tasuta koju ukse ette ära. Väga bueeno! Kodukas oli neil vist www.prorent.ee

Soovitan vaadata www.dayrent.ee Väga ok koht. Olen sealt ise võtnud ja seni rahul.

Autorent Tallinnas skyrent.ee
SKYRENT on suhteliselt noor firma , aga inimesed ja autod on OK. Alati saab hinnast kokku leppida. Vaadake kindlasti kodulehe!

minu isiklikud kogemused Sirautorendiga http://www.sirrent.ee/ olid igati positiivsed. Lõppkokkuvõttes oli odavam kui oma autoga Soomest Eesti tulla

Eestis käies kasutan isegi Sir Renti.

Ei tea kas läheb sellese teemasse aga küsimus. Kes pakub tallinnas autorenti põhimõtteliselt piiramatu läbisõidupiiranguga ja diisel mootoriga universaalkerega autot. Kõik mida olen uurinud on maks 400 km läbisõit päevas . Soov oleks suvel rentida nii kuuks ajaks ja euroopasse minna.

Töötan autorendifirmas juba aastaid ja võin öelda, et viimaste aastatega on aina vähemaks jäänud neid pakkujaid, kes Euroopasse sõiduks masinaid mõistlikel tingimustel välja rendivad. Põhjuseid mitu - esiteks tõmbab üks selline rent kahe nädalaga kahe tavakuu jagu läbisõitu (hooldused jooksevad kiiremini peale) spidole , teiseks on risk, et kui teepeal midagi juhtub, siis auto pikalt rivist väljas ja teenib miinust.

Julgen soovitada AT Renti. Väga hea ja kiire teenindus, korralikud ja puhtad autod. Ja üsnagi soodne. Krediitkaarti ei nõutud. www.atrent.ee

Ei taha uut teemat teha, seega jätkan seda teemat. Soovin nimelt jõuludel Eestisse tulles autot rentida. Kasutan tavaliselt ühte Saksa vahendusfirmat rentimiseks (check24.de). Seal on head diilid ja boonuste süsteem. Minu suureks üllatuseks pole aga seal talveperioodil osadel autodel talverehve nö "hinnas". Nende autode rent on siis ca 100 euri odavam (2 nädala peale). Minu küsimus ongi, et kuidas see võimalik on, et ntx Sixt jne rendivad ilma talverehvideta autot Eestis detsembris?? See ju seadusega keelatud, ehk siis mis ma selle autoga siis peale hakkan, ise lähen vahetama rehve? Milleks need üldse seal otsingus on? Ja reaalselt antaksegi suverehvidega auto siis mulle kui selle peaks nö "valima"?