trip-krainetrip-ukraine-dark
Autorent Tenerifel

Tere!Sõidame perega kolmapäeval Tenerife lõunatippu ja kuna eelnev kogemus PlusCariga oli meeldiv, soovisin ka sel korral sealt auto võtta, kuid sain vastuseks, et neil on kahjuks 16.-23. Jan kõik välja renditud. Kas keegi oskab soovitada mõnd teist rendi firmat, kes tagatisraha ei küsi ja mõistliku hinnaga autosid rendib? Või on kogemus kohapeal rendiauto valimise ja kätte saamisega?

Oasis, mõnevõrra kallim, aga tagatist ei taha. Küllap on teisigi.

https://autoreisen.com/car-hire/rates-fleet.php#navigationSinu kuupäevadeks saad kõige soodsamalt 92€ eest. Mingit tagatist ei küsita, kindlustus on hinna sees, autot tagasi viies küsiti ainult mis kohale parkisid ja palju kütust sees on. Bronnisime Citröen C3, anti korralik Opel Corsa ja saime kõik sõidud sõidetud.

Autoreiseniga head kogemused Gran Canarialt. Saime samuti sutsu suurema auto kui lootsime ja samuti küsiti vaid, et kuhu parkisid ja kas paak on täis. Soovitan. soodne on ka!

Pluscar küsib ju tagatist - broneerisime auto Pluscarist järgmiseks nädalaks ja kinnituskirja järgi on tagatisraha 300 eurot .

merilee- kindel? Vaatasin just oma pluscari broneeringu vastuse üle ja seal pole midagi tagatisets. Eelnevalt neilt auto võtnud 3 x ja kunagi pole mingit tagatist olnud.Või võtsite mingi lux masina?

Kopin nende vastusest:www.autospluscar.comThanks for your e-mail.We confirm your booking for VW POLO O SIMILAR at followingdates: 20/01-30/01/2019  . Total price all included is:  155,30 Euros. (included: insurance, taxes and unlimited mileage)+300 € DEPOSIT

Räägime nagu erinevatest pluscaridesthttps://www.pluscar-tenerife.com/Seal on avalehel kohe olemas, et no hidden cost. Ma ei tea miks tagatist küsitakse.Liiga noor? :)

Sellesama lehe kaudu tegin jah broneeringu. Juht on 56-aastane, oleme ka varem neilt broneerinud, ei mäleta, kas deposiit tookord oli või mitte.  Isegi kui on deposiit broneeritud, siis tavaliselt selleks ajaks kui koju jõuad, ei ole seda ju enam pangas näha.

Ausalt, väga kummalineWe confirm your booking for fiat doblo 7 pax or similar  *at following dates:   26/03 till 04/04 . Total price all included is: 157,77    Euros. (included: insurance, taxes and unlimited mileage)

2 boosters seats from 18 till 24 kgs

Mõtlesin, et kirjutan ja küsin neilt täpsustust, aga pole vist mõtet. Eks kohale minnes ole näha, kas oli vale-Pluscar ja autot polegi, või õige ikka, siis saab deposiidi kohta ka küsida. 

Mina kasutasin nii Tenerifel kui ka Fuerteventural AutoReisen'it ja ei jõua neid ära kiita. Mõlemal korral on kogemus olnud suurepärane. Auto kätte saamise ja tagastamise peale on mõlemal korral maksimaalselt 10 minutit kulunud. Kõik on lihtne ja mugav olnud, ei mingit kurja onu poolt autole tiiru peale tegemist ja kriimude otsimist. 

+1 AutoReisenile Kanaaridel. Väga sujuv teenindus siiani erinevatel saartel.

Imelik küll, alles sai veebruariks auto bronnitud ja ei mingit deposiiti. Ma soovitaks helistada www.tenerifesiesta.com, seal neil telefoni nr. olemas. Eesti firma saate eesti keeles asja arutada. nemad tegelevad selle firma vahendamisega.

Oleme sel korral kasutanud Cicar autorenti, saarele tulles saad auto lennujaamast, tagastad oma hotelli (kui ei taha kogu perioodiks). Väga hea hind ja uued autod, broneerides ei võetud raha maha, maksad auto kättesaamisel. Vajadusel võid tellida ja tagastada ka auto oma hotellis. Väga mugav teenus! Kindlustus OV vaba. Seega vaata ka sealt pakkumist: https://www.cicar.com/en

Kasutasime ka detsembris Cicar rendiautot nädalakese. Jäime väga rahule, tagastades maksid bensupaagi ylejääkide eest veel raha peale ka :D 

Läksin lugesin Pluscari lehelt Terms and conditions osa läbi - ilmselt on meie broneeritud VW Polo premium car?Fully comprehensive insurance with no excess*. It is included: personal accident cover –PAI-, collision damage waiver –CDW-, Total coverage in case of the theft of the car –TP-.*Just for premium cars there is an excess of 300,00 euros

"deposit", "excess" ja "cost" on erinevad asjad (eesti keeli siis vastavalt umbes "tagatis", "omavastutus" ja "kulu") - neid ei tasu segamini ajada.Tagatis ei ole kulu (ei varjatud ega varjamatu) - see on rentija raha ja rentija oma, ainult et kasutuspiiranuga.Tagatis ei ole ka mitte omavastutus, sest tagatis ei ole mitte ainult omavastutuse tagamiseks vaid seda võib tarvis olla ka mitmesuguste muude kulude (a la trahvid, ebakainelt sõites tekitatud kahjud jm ) tagamiseks.Sestap tagatis ei pea ilmtingimata ka numbriliselt olema võrdne omavastutusega,

Korduvat Tenerife Pluscari-st praktiliselt uue premium klassi auto rentinud, kuid tagatist pole kordagi küsitud.

Teemaalgataja on natuke luisanud, pluscaris on soovitud kuupäevadeks autosid hulgim saadaval. Aga noh, ehk saab siinsetest soovitustest abi.