Autorent USA-s

Sooviks infot natuke USA autorendi kohta, kas oskate soovitad mõnda head odavat rendi firmat ja kas on mõttekam ikka ette tellida või kohapeal rentida. Plaan võtta auto Los Angelesest ja jätta auto New Yorki. Kodulehtedelt suht arusaamatu leida seda total hinda ja imekspandav ka see, et enamus kodulehtedelt ei leia emaili aadresse. Kui teed päringu siis saadetakse telefoni number aga USAsse helistada päris kallis :) Äkki keegi soovitab miskid head?

Los Angelesest New Yorki autorent on ekstreemvärk ja selle puhul on enamik hinnast ühe suuna lisatasu (ainuüksi see võib minna 1000 dollari kanti). Majanduslikult selline asi kindlasti mõttekas ei ole, lennata tuleb kordi odavam. Põhimõtteliselt on see sama hea kui proovida Tallinnast autot rentida ja Kairos ära anda. Ega sellisele variandile sulle ka rendifirma lambist hinda ei ütle.

0
0

orbitz.com on otsimiseks. kuu aega LAX - JFK pakutakse budgetis 1300 USD, Hertzis 1500 ... 1600. võid ka läbi estraveli tellida.

0
0

Näiteks ebookers.fi lehelt oli võimalik leida maiks 2 nädalaks auto marsruudile Los Angeles - New York hinnaga ca 450 usd rent koos kindlustusega + 500 usd yhe suuna lisatasu (Hertz).

0
0

Tessa, äkki räägid meile ka, et millisest Eesti võrgust USAsse helistamine tänapäeval suht kallis on? :)

Ei ole mõeldud norimisena, lihtsalt soovitus, et uuri hinnakirjad järgi ja äkki avastad, et ei olegi vaja helistamist kui ülikallist moodust karta.

0
0

Palun soovitage firmat kust tellida. Vaja oleks kaheks nädalaks nn conversion VAN-i. Kas kellelgi on asjakohaseid kogemusi või asjalikke kontakte NY-s

0
0

no ütleme nii, et kui sa ikka poole tunni kaupa koguaeg ootel oled, siis küll ta ka kalliks läheb see helistamine, kui kohe vastataks siis muidugi ei oleks see summa nii suur. Ja asi pole e-maili puhul selles, et keegi ei oskaks hinda öelda, vaid nende väitel neil ei eksisteeri reservation e-maili. Imekspandav kuidas siin kohe norima hakatakse :D Aga see selleks Aitähh neile kes ka soovitusi tegid, ja see nüüd nii kallis küll pole. Kõige odavama mis hetkel olen leidnud on 5500 eek olnud ja kui auto 4 inimest siis kindlasti ei tule ta oluliselt kallim kui lennud :P

Ja kui kellegil veel soovitusi siis ootan hea meelega :)

0
0

Aga miks mitte helistada skypega, teed skype unlimited world, maksad 10 euri ja 10000 minutit täis rääkida on päris keeruline. Ning reisil olles saad ka tasuta koju helistada kui vaja.

0
0

Mis puutub NY-st Orlandosse - karm teekond talvest suvesse. Peamistel maanteedel loodetavasti pole vahet.

0
0

Mina küll ei julgeks rentida autot firmast, mis "poole tunni kaupa koguaeg" oodata laseb. Kui suhtumine klienti selline on, siis äkki pead kohapeal oma auto kättesaamist ka ootama "poole päeva kaupa koguaeg"?

Tegelikult oli mu postituse mõte ikkagi see ja ainult see, et kui mingi firma meili teel suhtlema ei kipu, aga muidu tundub sobiv kaup või teenus olema, siis võib helistamisest kasu olla. Minul on sellest kasu olnud ja seetõttu soovitasin seda varianti kaaluda ka selle teema postitajal.

0
0

hinnavahet eriti ei ole, aga kui tahad teises osariigis auto ära anda, peab ekstra maksma. Huvitav, miks soovid nii pikka reisi autoga ette v6tta?

0
0

Ilmselt ei ole tal eesmärk saada LA-st NY-sse, vaid vaadata kõike mis seal vahepeal on...

Teatud hooaegadel on selliste pika otsa one-way rendikate tagasi viimiseks soodukad... Kahjuks pole ise kasutanud ega uurinud, seega konkreetset linki ei oska anda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased