autotrip augustis Itaalia-Saksa

Tere, kuna olen uus trip keskkonnas ja sama võhik ka autotrippides siis ehk saate aidata oma nõuga. Mitu pead on ikka mitu pead ja teie kogemused võivad olla meile suureks abiks.

Hetkel plaan siis selline,et 4.08-14.08 tahaks minna avastama euroopat. Hetkel kindel vaid see,et üheks punktiks saab olema Münhen. Oskab keegi soovitada, mis kõige mõistlikum marsuut võiks olla ja ehk teab keegi soovitada kohti, mida teel kindlasti külastada.

Tänan juba ette, Liis

1
1

Ennustan, et enamus soovitusi algab sellega, et 10 päeva ja München tähendab päris palju aega roolis olla. Kui oled niiöelda alagaja, siis plaan on täitsa normalne. Algul tehaksegi suured plaanid ja järgmine kord ollakse targemad.

Sisesta otsingusse Saksamaa või muu riigi nimi, kust plaanid läbi sõita. Viamicheliniga saad oma tripi üle vaadata. Järgmiseks pead teadma kas huvitab loodus võis suurlinnad. Pluss veel mitmed muud eelistused. Ilma neid teadmata pole mõtet soovitusi jagada.

Seega anna natuke rohkem infot.

1
0

Tee peale jääb palju Poolat koos Varssaviga, Brno ja Viin. Nendes tasub veidi ringi vaadata. See on kõige otsem tee. 10 päevasel tripil eriti ringe sisse teha te ei jõua. Kui näete, et aeg hakkab otsa saama, siis ka tagasi on see kiireim tee. Kui on veidi varu, siis tagasi saab ka 'ungari ja Slovakkia nurga kaudu. Sel juhul Poola marsruudiks on Rzeszow, Lublin, Bialystok.

0
0

10 päeva täitsa ok. Kõik oleneb mida reisilt tahta, kui suur on eelarve jne. Selline aeg tähendab seda, et saate ca nädalakese kohapeal uudistada (Baierimaa ja võibolla sutsu Austriat või Itaaliat või Šveitsi jne). Samas tuleb arvestada, et mägiteedel sõitmine on hoopis midagi muud kui kiirteel ajakulu mõttes.

Baieris soovitaks ikka Alpidesse sõita ja siis külastada kohustuslikke kohti ka :) Neuschwanstein jne. Ehk siis kui juba autoreis plaanis, siis võiks pigem maal ringi sõita, kui suurlinnas (München) olla. Aga eks see maitse asi. Idee poolest saab natukene kõike.

Marsruut ühtepidi võiks olla näiteks Varssav-Berliin-München ja teistpidi läbi Austria/Tšehhi.

Kui lõppeesmärk on võimalikult kiiresti Müncheni kanti jõuda, siis peale ööbimise (kui juhte vähe või lihtsalt ei taha autos magada) ärge liialt teele jäävate maade peale "aega kulutage". Kuigi väikeste teede ääres leiab augustis juba väga palju väga maitsvate produktide (virsikud, murelid, kirsid) müüjaid ;)

0
0

Minu kogemus väidab, et augustis on murelitega juba puuks. Vähemalt Saksamaal. Kui minna juuli keskel, siis mõnikord saab veel viimaseid puu otsast korjata. Saksamaal ja just ida poolel on väikeste põlluvaheteede ääres mureli ja pirnipuid päris palju.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased