Azairist Ryanairi piletid?

Tere!

Soovime talvel Gran Canariasse minna ja oleme Azairist pileteid vaadanud. Nüüd leidsime ühed, mis esmaspilgul on ideaalsed, aga pikemal mõtlemisel, vist mitte nii väga. Nimelt on tegemist Ryanairi piletitega, millel on lühikesed ümberistumise ajad. Tallinn-London-Gran Canaria, ooteaeg lennujaamas 1:25 Gran Canaria-Dusseldorf-Tallinn, ooteaeg lennujaamas 0:50

Ryanair vist lende ühele piletile ei pane ning reisitõrkekindlustus nii lühikeste vahedega lende ei kata?

On kellelgi kogemust, kas reaalselt oleks lootust selliste vahedega ühelt lennult teisele jõuda kui on ainult käsipagas?

Ette tänades, Katrin

No ma küll soovitan praegu nende Ryanairi piletitega oodata. Vaata kas ja kuidas olukord stabiliseerub, alles siis otsusta kas osta või mitte.

Londonis võib keeruliseks minna, kui siis ainult käsipagasiga. Ryanairi probleemid vast talvist lennuplaani ei mõjuta.

50min on igatahes liiga lühike aeg riskeerimiseks. Isegi kui ainult käsipagasiga reisite. Kindlustus ka enamasti alla 2h ümberistumiste puhul ei aita.

Tere. Dusseldorfis saab 50min hakkama, see väike lennujaam. Londonis 50% tõenäosusega ei jõua. Seda teemat on kõvasti lahatud teises teemas.

Olen tulnud samade Ryanairi lendudega Gran Canarialt läbi Weeze ja jõudsin ilma jooksmata 50 minutiga ümber istuda, sh veel tualetti külastada ja duty frees ringi vaadata. Kui väravasse jõudsin, ei olnud pardaleminek veel alanud. Londoni osas oleksin isegi murelikum.

Jaanuaris oli aega Londonis 1:45. Olin perega, sh ka väike laps ja käsipagasiga. Jooksime jah, aga lõpuks jäi aega ka söömiseks. Meil on alati Ryanair varem maandunud ja sellega aega juurde võitnud. Düsseldorfis jõuab vabalt.

Tänan, mõtleme siis läbi, kui palju riski oleme valmis võtma.

Ise pole küll Londoni kaudu lennanud, aga sõber talvel tegi selle tripi läbi ja ütles, et asi päris riski bisnes, aga tal vist oli äkki tund ümberistumine, kuidagi läbi ussi e**i jõuduis lennukile.

Paljud kindlustused ei aktsepteeri isegi alla 4 h ümberistumisi (Ergo viimati soovis 4 h , et reisitõrge kehtiks). Kui paljud neist üldse mõistlikku ümberistumise aega aktsepteerivad...

Mis te Weezes peale hakkate kui GC-lt tulev lennuk hilineb? Minu teada ei saa sealt niipea edasi. Ja Londonis läheb kindlasti palju aega, peate ju turvakontrolli läbima. Isegi neid võimalusi kaalunud, aga ei tihka kasutada. Minge parem Norwegianiga Tallinnast sinna ja tagasi Helsingisse.