Badaway safari Hurghadas?

Tere, oleksin tänulik, kui keegi saaks öelda, kus Badaway safaril osaleda saab Hurghadas?

1
2

Neid safarisid pakub kindlasti iga Eesti reisibüroo, kes reise Hurghadasse korraldab. Kui eestikeelne giid pole eluline, osta reis pigem kohalikelt, saad hulga odavamalt. Eestlaste käest ostes tundke huvi, kas on ikka eestikeelne giid kaasas...võimalik, et saate venekeelse.

Tegelikult on koha nimi Badawya ja üritus peaks koosnema:

  1. Kaamelisõit
  2. Go-Kart'i sõit (bagilaadsed moodustised)
  3. ATV-safari
  4. Sõit vanade Land Cruiseritega beduiinikülla mägede vahele
  5. Õhtusöök ja esinemiskava Badawyas
0
0

Vene keel pole probleemiks :)

0
0

Käisin seal safaril 1.jaanuaril ja jäin väga rahule. Õhtune esinemine oli ka väga tore, kui välja arvata kõhutantsija, kellest olid paremad ka turistide seast kutsutud.

0
0

mis need ATV safarid seal endast kujutavad - kas on ka kahekohalisi, ja kui vanalt lubatakse ATVga sõita.

0
0

Kobrashow - 4 madu kellega siis igasugu trikke tehti. Hästi vahva oli. ATV safari on kõrbes ATV-dega sõitmine. Lubati alates 16 eluaastast. Kindlasti rätik kaasa, liiv tuiskab kohutavalt ja riided on päris hullult liivased.

0
0

Kus see toimub ja mis maksab?

0
0

Badawya safari toimub Badawya asunduses, mis asub Hurghadast läänes ca 5-6 km keset kõrbe...seal on ka kobrashow (väga lahe turske tädi teeb seda)

0
0

Kas see on siis osa safarist või?

0
0

konkreetselt seal pakutakse seda, jah, päeva lõpus oleva šõu (lisaks veel kõhutantsijad, tuleneelajad, fakiirid, seelikutantsijad) ühe osana...võib-olla on see kuskil veel kavas, aga pole ise näinud

0
0

et viitsisite vastata :-)

0
0

meie seltskond ostis safari kohalikelt- ei antud valida kas inglisekeelne või vene keelne, kohapeal selgsu et mees räägib kõike segamini et me ei saanud midagi aru, isegi venelased ei saanud aru mis mees rääkis meile. väga kehva oli, jube ootamine, nende 2min on pool tundi, ma pidin mitu korda sõimama et miks me ootame miks midagi ei toimu, siis pakuti et sõitke hobusega, nii kaua kui autod kohale tulevad! (Muide autod ei ole vanad land cruiserid, need täitsa uued aga vana kerega) Rätik tasub kindalti osta enne tänavapealt 5 kohaliku eest, sest kohapeal küsivad 35 kohaliku!!kindlasti kaasa soojad riided, päeval kõrbes palav aga 5-6 ajal jäine tuul ja külm.

0
0

tjahh...meie võtsime toona Novatoursilt - giidiks keegi Helle - kõik oli OK, aga ikka sigakallis (nagu hiljem selgus). tuttavad võtsid kohalikult Tez Tours firmalt (loodetavasti on kirjapilt õige) - mitte päris tänavalt - hoteLli õuel pakuti - venekeelne teenindus väga ok kõik ja ca 1/3 odavam. ise osalesin sama firma venekeelsel 'päev merel' üritusel ja pean ütlema, et nende giid Maia on parim, mida minusugune sotsrealismi produkt oskab tahta - väga mahlakas vene tibi :))väga positiivne elamus minu jaoks veel võib muidugi eesti tytriku Merikese kaudu kohalikelt tellida - usutavasti tünga ei saa...

0
0

Mina võtsin Novatoursilt, oli vist 55$, mis minu meelest küll sigakallis pole + meil oli superhea giid, kahjuks nime ei mäleta...

0
0

einohh...ma ei arvagi et 55 USD-i oma olemuselt sigakallis oleks, aga kui lihtsalt kõrvalt võeti sama asi 30 taalaga, siis tekkis selline arusaam...off kooss äri on äri ja eesti firmad peavad ka oma kasumit teenima, aga mina kui kommersant olen harjunud numbritega kalkuleerima...sry...:PPP

0
0

Kas need Kaamelisõit,Go-Kart'i sõit,ATV-safari, Sõit vanade Land Cruiseritega beduiinikülla mägede vahele ning Õhtusöök ja esinemiskava Badawyas on hinna sees või tuleb seal omakorda maksta nende eest? (täpsemalt Novatoursil)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased