Bali ja Java saared märtsis 2016

Plaan Indoneesiaga tutvust teha. Oleme krapsakad keskeas M ja N. Tore oleks koos teiste reisisellidega sealset loodust, maitseelamusi ja rannamõnusid nautida.

Hei. Kas teil on juba midagi kindlat välja vaadatud või on alles mõtte tasandil? Meil on kah plaanis Aasia poole seiklema minna, aga mingeid väga kindlaid mõtteid veel pole. Me küll esialgu plaanisime jaanuaris minna, aga kui on vahva reisiseltskond, siis jaksab märtsini kah oodata :)

Hei! Nüüdseks lennupiletid ostetud, Helsingist Jakartale ja tagasi (1.-17. märts) Praegune mõte Jakartast Air Asiaga Balile suunduda. Kuidas tundub? :) Piletid ostsime läbi momondo.fi.

Kas see on Cathay pacifici lend ja 2e stopiga? Millised mõtted teil on majutusega? Kas kohapeal vastavalt tujule ja olukorrale? :)

Jah, ümberistumised Pariisis ja Hong Kongis.
Esimese majutuse (ca 1-2 ööd) broneerimine Balile plaanis enne reisi, midagi tagasihoidlikku, lennujaama lähedale. Mõte mõned päevad-ööd saarel tiirutada, pidavat lahedaid hütte saadaval olema. Plaan ka mõned majutused pisut luksuslikumad valida, v-olla reisi lõpupoole, need seal ju üsna taskukohased. St võimalikud variandid :)

Catz, kas teil kuupäevad juba paigas? Meil on piletid Balile ostetud 24.12.15-7.01.16. Hotell ka seal bronnitud selleks ajaks. Me oleme keskeas lapsega perekond, kes samuti reisikaaslastest huvitatud.

Reisikaaslased leitud. Tänud teemas osalejatele.

Jah, meil on lennud ostetud 13-29.01. Jõuate just tagasi kui me vaikselt kohvreid pakkima hakkame :)