Bali(Kreeta) kant , autorent ja AI õlu

Lähen laupäeval(loodan et topil mingeid üllatusi ees pole) Topiga Kreetale Bali külakesse. Kuna mul pole ettekujust (guglukera näitas päris pisikest küla), kui suur see koht võiks olla, siis kas autorente on seal rohkem, või peab kuskile kaugemale koperdama? Päris "kotletti" ei tahaks võtta, eelmine kord oli Polo ja see oli ka suht kits mägedes. Siit ei tahaks esialgu miskit rentida, kuna pole üldse ettekujutust kuda see kohapealne elu olema saab olema. Võimalik, et tripitab enamusajast ringi, samas kui lebotamine hotellis peaks hästi sujuma(kui ilm lubab), siis võibolla kärutaks vahel niisama ringi. Mis õlut üldjuhul AI-s kreetal võidakse pakkuda? On see ikka õlu, mitte mingi kreekatüüpilisemaitseaineloputis? Ja kas inglastel on juba kõik puhkamised puhatud?

Kreeka õlu on Mythos ja see on väga hea. Iseasi, kas seda sinu poolt valitud hotellis pakutakse...meil nt polnud. Ja kui piiramatult õlut võtad, siis ära mägedesse kärutama mine ;)

Küla on väike- väike, auto rente on iganurga peal ja praegu soodukad ka. Meie rentisime 4 päevaks Toyota Yarise 105 euri. Õlut pakuti küll ja pidi ka normaalne olema mitte solk.