Bali sooduspiletid

Kas oskab keegi aidata totukest. Praegu on Balile sooduspakkumine 522 umbes, kas selle ostuga tasuks pigem kiirustada või pole põhjust ? Mõtlen just hindade suhtes ja palju neid jätkub. Ma pole enne lennanud ja nende piletitega tegelenud, küsin sellepärast et siin kindlasti kogenumad reisijad ja bronnijad :)

T.

Kui tahad aastavahetuseks minna, siis mina ostaks ära. Kui kevad-suvi 2018, siis võid veel oodata (võid saada odavamalt, aga pigem sama hind või kallim), aga arvesta, et ega keegi meist siin 100% ette tea!

Ja tulevikuks: tahad talveks soojale maale odavate piletitega, hakka juba kevadel ringi vaatama. Siin nt Balile olid kevadel korraks ka 400-ga...

Me tahame minna veebruari alguses, mõtlesingi et äkki ootaks aga just , mine sa tea :)

Ega väga odavamalt ei saa, kui siis pikkade ooteaegadega kombineerides kuidagi. Kui mugavad lennud siis võta ära.

Mina ise ei riskiks ootama jääda, aga ostaks ära. Mida sina teed, pead ise otsustama :) Piletid varakult olemas, saab rahulikult mõelda, et mida seal teha (ja ümber mõelda), ööbimised paika panna jne. Kaua tehtud kaunikene. Nii kaugele mina läheks min. kaheks nädalaks. Parem isegi 2,5 koos lendudega.

Praegu on tõesti täitsa mõistlikud vahed lendudel ja hind on väga okei ( kui ümberistumist 2h on piisavalt), tuleb vist tõesti ära võtta siis on süda rahul, et reis taskus. Me lähme 12ks ööks, tundus esimeseks korraks selline mõistlik aeg :)

Aitäh :)

Just! Bali trip on suht pikk, isegi, kui head ümberistumise ajad. Reis on pikk ja alla 2 nädala pole mõtet sellist asja ette võtta :) St. lend kaugele, suht kulukas ja ei saa relaxima hakata, kui juba kodinad kokku ja koju tagasi :)

2h ühendatud lennul või omal kombineeritud piletitest? ühendatud - pole probleemi, endal kombineeritud - võib olla osades lennujaamades probleem

Iseasi, kas Balile on mõtet sel ajal minna. Isiklikult tundub Bali sobiv variat kui Lõuna-Aasias sügisel vihmaperiood ja Bali suht kindlamalt päikesepaisteline. Aga no igaühe vaba valik, kuigi Bali on ikka räigelt ülehaibitud, aga eks ära käia ikka võib.

Tulka91, mis lennufirma sooduspakkumine sul silma on jäänud? Kas hind algusega Tallinnast?

To Norsu, olin Balil Märtsis, esimeses pooles....põhja pool päevas 1h sadas, aga see oli pigem leevendus ja mega ilus vaatepilt :) Allpool oli aga maru kuiv :) Turiste vähem ja lahedam äraolemine.

Pisike, jaa see sama mis ansresk lisas :) ja algusega tallinnast just. Valisime ise 2-15 veebruar, loodan et seal väga märg aeg ei sattu olema :)

Oi, tänud! Mul see pakkumine täitsa märkamata jäänud. Hetkel plaanin ka sinna kanti minekut, aga pigem märtsi teisespooles.