trip-krainetrip-ukraine-dark
Balilt tulles 55 minutit ümberistumist Dohas

Hei hei,

Kas 55 minutiga jõuab Dohas Balilt tulles teisele lennule ringi istuda? Plaanime järgmise aasta alguse poole lastega Balile minna, kuid tagasiteel on ümberistumine suht selline nibin-nabin teema. Kas see tegelikut on nibin-nabin? Kas keegi teist on seda sama olukorda kogenud? Kuidas reisikindlustus või lennufirma sellises olukorras napilt mahajäämisesse suhtub?

Kuidas reisikindlustus või lennufirma sellises olukorras napilt mahajäämisesse suhtub? seda saad vaid uurida oma reiskindlustuse ja lennufirma tingimustest. Sellised olukorrad seal ilusti lahti seletatud

pole ei kindlustust ega lennufirmat veel, kuid tean et Qatar Airways on see lennufirma kes läbi Doha lendab

Mul sama minnes, tund ja 5 minutit lennuki vahetamiseks aega. Ja tegemist on jätkulennuga, seega ei tohiks probleeme olla. :)

jah, tegu on jätkulennuga, kõik ühel piletil

Juba Balilt lennates, mingi aeg enne Dohat, ilmuvad ekraanidele, jätkulendude väravate numbrid, seega, tead juba kindlalt, kuhupoole tormata. Passikontrollist ja uutest turvakontrollidest, pääsu pole, aga, kui ikka tegemist sama lennufirmaga ja lendude vahe ikka väga nibin- nabin, siis nägin ise just hiljuti, et saabumiste koridoris, olid töötajad vastas, plakat sihtkoha nimetusega näpus, juhatamaks sind edasilennule. Seega muretseda pole vaja, kui kindlustus olemas ja sama lennufirma, maha sind ei jäeta!

batoon, aga ära vali siis seda lendu! Meil näiteks veebr. keskel tagasilennul vahe 1,5h väljub Denpasar-ist 19:00-Dohas 00:20 ning edasi lendab Helsingisse 01:50 Minnes peame küll tormama (lasteta) vahe 1h 5m Seda meelt olen samuti, kui on ikka jätkulend, ega ikka naljalt maha ei jäeta!

kikiemme, tead sa, kas Helsingist-Dohasse lennul näitab samuti sellist infot -värava number jms.?

@Lindast - jep. See tasub muidugi igaksjuhuks ekraanil kiire pilguga üle kontrollida, mille ajakulu on mõni sekund.

Sain ka Qatar Airwaysilt vastuse: "The minimum connecting time in Doha is 45 minutes, hence 55 minutes will be sufficient to connect on your onward flight. We recommend going directly to your next boarding gate upon landing and should you need any assistance on the ground, you may approach any of our friendly ground staff. Thank you"

Meil on Stockholmis vaja vahetada lennukid 1h45min ja firmad LOT-Qatar Airways. ning tagasitulles samad firmad 1 h40 min. Kas need on teostatavad? Samuti on meil see Doha teema 55 min aga sellega on vist ok, nagu ülevaltpoolt loen.

Jõuab küll. Oma kogemustest võin öelda.

Tulime nädal tagasi kahe väikelapsega Qatariga Phuketile. Dohas ümberistumise aeg 1h10minutit. Sain samasuguse vastuse Qatarilt nagu batoon sai, et miinimum aeg on 45minutit ja muretsemiseks pole põhjust. Meil olid lennud graafikus ja jõudsime ilusasti omal jõul teisele lennule. Aega oli veel mahagi istumiseks. Ja Dohas lastakse lastega reisijad eelisjärjekorras lennukile! Stockholmis seda ei täheldanud.

Olge siiski ise hoolsad..... Meil oli ehk 45 minutit Dohas (Stockholm-Dubaisse jätkulend - lennuaega muudeti). Dohas ei suunanud keegi mujale kui dokumentide- ja turvakontrolli (järjekord!). Jäime maha. Õnneks nad tunnistasid viga ja lahendasid olukorra kiiresti. Meil oli ette näidata Abu Dhabi - Colombo piletid, millest oleksime samuti maha jäänud...... ja meid lennutati Abu Dhabisse õigeks ajaks. Seega hoolivad (Qatar)!

Aga LOT Polish Airlines ja Qatar on erinevad firmad, kuidas nad pagasid ümber jõuavad selle ajaga tõsta?