Bangkok - Hua Hin transport

Tere! Kas keegi on kasutanud viimasel ajal mingit transfeeri Bangkoki lennujaamast Hua Hini? Rong ja buss ei sobi, tahaks broneerida mingi takso või midagi sellist. Kui on, siis paluks kontakte ja infot tasu kohta. Tänan.

0
0

Millal minek.Endal väljalend 20 jaanuar ja esimene peatus hua hinis

0
0

Miks sa broneerida tahad? Meie ei saanud rongipileteid, oleksime muidu rongiga läinud, siis olude sunnil võtsime takso lihtsalt. Uuri järele, kui palju on norm takso hind sellise vahemaa kohta lihtsalt enne. Ma ei mäleta, mis me kokkuvõttes maksime, aga no see oli ka mõni aasta tagasi, kauplema muidugi pidime.

0
0

Aasta tagasi sõitsime Bangkokist Hua-Hini taksoga 2500 bahti eest, tagasi saime 1800-ga. Oleks ka 1500-ga saanud, aga vajasime suure pagasi tõttu pic-up autot, mis oli kallim. Lennujaamas ära võta taksot teenindus-lauast, vaid pea läbirääkimisi otse taksojuhtidega ja mida kaugemal välisuksest, seda parem.

0
0

Mine lennujaamas esimesele korrusele ja võta sealt takso, heal juhul võib saada isegi 2000 bahtiga, aga viimasel ajal ikkagi rohkem 2500 kanti kipub ära.

0
0

Ise kasutanud 4x seda firmat http://www.thaicalltaxi.com/ ,ei mingeid bronni tasusuid ja kõik toimib väga hästi

0
0

aitäh selle viimase lingi eest. Väga mõistlikud hinnad.

0
0

Kui tõesti toimib väga hästi, siis tasub bronnida, 1900 eest lennujaamast eriti enam ei saa.

0
0

Kasutasin thaihappytaxi.com. Sõitsin Pattayasse, maksis 1400. Hua Hini näitas hinnakirjas 2200, edasi-tagasi 4000. Väga viisakas ja sujuv teenindus. Kui olla mitmekesi või kompsudega, siis tuleb takso kindlasti mugavam.

0
0

Oleme perega siin veel 30.01-ni. Viiekesi tulles saime lennujaamast korraliku taksobussi kauplemata aga rääkides taksojuhiga 4000 ehk ca 100 euri. Normaalne hind on 3000 ja arvan, et hea hind 2500. Tagasi lähme hinnaga 3000 ja korraliku minibussiga.

0
0

Eestlasi meil ikka liigub siinkandis:)

0
0

Tere Sai ka eile tuldud hua hini.Soitsime rongiga linna ja victori monumendi juurest mini vani peale.Rong maksis 45+15 bahi ja vani pilet 180 bahi.Rongisoit kestia umbes 30 min ja van soitis hua hini 2t.ja45 minutit.Vanid soidavad ilma kraafikuta aga meie ei pidanud kull ule 10 minuti väljumist ootama.Nii palju veel et need suured bussid mis lennujaamast hua nini soidabad olid selleks paevaks kuni ohtuni välja muudud.Kui busse tahate kasutada tasuks pilet ette araa osta maksis vist 295 bahi.Nii palju veel et lennujaamas seisime ule tunni aja passi kontrollis järjekorras Tervitades

0
0

Neid minibusse olen isegi varem mitmeid kordi kasutanud, see üks soodsamaid varjante,aga mu naine palub neid vältida, need sõidavad nagu segased, ning viimase paari aasta jooksul olnud mitmeid avariisi, ning neil pole pileti hinnas kindlustust.

0
0

Tänud vastuste eest. Lähme ikkagi broneerimise peale, ei viitsi peale pikka sõitu lennujaamas kauplema hakata. Tunduvad täitsa mõistlikud hinnad. Lähme 4. veebruar.

0
0

Bangkok -> Hua hin minibussiga 180 BAH'i. Sõit kestab -3h oleneb palju bussis on inimesi kui vähem rahvast saab kiiremini ja tagasi tulles oli veel 30min paus oodati kedagi ... . ( ja siis läks kihutamiseks ). Mulle tundus sõit turvaline.

0
0

Sõitsime ka aasta tagasi minibussiga. Kõik tipp-topp

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased