Bangkok - Phuket - Bangkok siselend Detsembris, kas osta ette või uurida kohapeal?

Kas siselend Bangkok-Phuket-Bangkok oleks lootust leida odavama hinnaga kohapealt, kui meie teenusepakkujate 250€ näopealt? Või tasub osta selle hinnaga juba eestist ette?

Mis oleksid alternatiivid selle vahemaa läbimiseks...rendiauto? Buss?

Tänud juba ette!

Ei tea su kuupäevi. Vaatasin skyscanner.net-ist suvalisi kuupäevi detsembris, edasi-tagasi hinnad alates 101 eur in. Ehk kallis.

Isegi 68€ võib saada, vähemalt skscanner.net nii väitis, mu meelest suht hea hind.

Kuupäevad millal soovime lennata on: 15.12.2012 Bangok-Phuket ja 14.01.2013 Phuket-Bangkok. Ise panin otsingusse 2 inimest ja kohe edasitagasi. Võibolla oleks kasulikum osta nö 2 üheotsapiletit?

Air Aasia pakub samadeks kuupäevadeks märksa odavamat hinda :P 178€ 2 inimest edasitagasi :)

Kas lennujaamast ostes on võimalus ka sellise hinnaga saada?

Mina läksin 2 aastat tagasi bussiga,12 tundi sõitis ja maksis umbes 900 bahti,buss oli väga luks-kolm korda sai isegi süüa,aga kui mul veel valida kas lennuk või buss siis igaljuhul lennuk ;) Lennupileteid ei usu ,et sellisel ajal väga odavalt saad,hooaeg ju täielik. Ise luurasin kevadest saati Bangkok-Kambodza piletieid ,mis ei odavnenud grammigi.Siselennud Bangkok-Phuket ostsin nädal tagasi Airasialt hinnaga 57 EURI 1 ots :)

miamamma, aga miks Sa selle 178 euri / 2 inimest edasi-tagasi ei võta? See tundub mulle üsna OK hind.

Ma ei jätaks ostu viimasele hetkele - arvestades, et tegemist on tipphooajaga ja lisaks ka jõulu- ning uusaastaperioodiga, ei lähe hind kõigi eelduste kohaselt alla.

Minu isiklikud senised kogemused Aasias kõrghooajal pole kordagi näidanud, et kohapealt oleks odavamalt saanud. Kõige odavamad hinnad on ikkagi mõne sooduskampaaniaga ette ostes. Aasias kõigil siselendudel seni kasutanud ainult AirAsia´d.

See 178€ 2 inimest on tõesti OLULISELT mõnusam hind kui eestis pakutud ca 500€ samade piletite eest. Pole sealt airAsiast konagi midagi ostnud, kas sealt ostetakse krediitkaardiga? Kas on võimalus ka kuidagi bronnida ja kohapeal maksta?

Ei saa broneerida, saab krediit-kaardiga kohe välja osta.

AirAsiast ostad samamoodi kui mistahes teiselt lennufirmalt - krediitkaardiga firma kodulehelt.

Piletite ostmisel pakutakse ka hulga lisateenuseid, mida saab kas aktsepteerida või keelduda. Ostmine on lihtne ja kiire.

Broneerida pileteid, et need mingi aja pärast välja osta, et saa enamasti ühelgi firmal (va mõnikord reisibüroo kaudu ostes, mis on aga omakorda kallim teenus).

Ja ääremärkusena - Aasia (ja enamasti ka teiste maailmajagude) siselendudele ei saa kunagi häid pakkumisi läbi Eesti vm Euroopa reisibüroode. Odavalt saab lennata odavlennufirmadega, keda bürood ei vahenda. Aasias on parim AirAsia.

Oma töölähetused tellin alati reisibüroo kaudu ja küsisin neilt ühel korral ka piletid Brüsselist Berliini. Pakuti muidugi ainult tavalennufirmasid hinnaga u 400 eurot edasi-tagasi pileti eest. EasyJetilt sain 70 euro eest edasi-tagasi.

Proovisin seal airAsia lehel valitud lende osta, koos igasuguste lisatasudega kasvas summa kahele juba 275€ peale :) Iseenesest endiselt poole odavam kui siit :) Küsimus tekkis pigem andmete sisestamisel, meie nimedes on sees täpitähed mida loomulikult sealne koduleht ei tunnista. Ma küll muutsin õ o-ks ja ä a-ks, kuid mida arvab sellest sealne passikontroll :))

miamamma

Proovisin AirAsia kodukal Su soovitud kuupäevi ja kui iga reisija võtab äraantava pagasi, sain hinnaks kokku kahe peale 230 eurot. Peale pagasit on kõik muud lisad täiesti mõttetud, kui pole just erilist soovi juurde maksta. Soovitan mõelda, kas teil ka tegelikult vaja 2 kotti ära anda - me oleme teinud ka nii, et anname ära ühe koti ja teise võtame salongi kaasa. Sõltub kaasavõetavatest asjadest (me reisime seljakottidega), aga põhimõtteliselt on see täiesti võimalik - pakid lihtsalt kõik vedelikud ühte kotti ja teises riided võtad salongi kaasa (ja tegelikult kogemus näitab, et vedelikke tuleb kaasa üsna minimaalselt).

Nimes tulebi õ asendada o-ga ja ä ilmselt siis a-ga - selleks vaata oma passi magnetloetavat riba ja kirjuta nimi nii, nagu see sellel real on.

Meil on ka nimes üks Õ ja seda tulebki alati O-ga asendada, mistahes välismaisel brneeringusaidil, olgu see lennupilet, autorent, krediitkaardimakse vms.

P.S. kui ma tohin oma haiget uudishimu rahuldada, siis mida te teete kuu aega Phuketil?

Ega ma ka endameelest väga mingisuguseid lisateenused ei tellinud, loomulikult arvestasin ma kahe kuni 20-kg äraantava kohvriga. Seal tulid igasugused lennujaama tasud/ümardused/online broneeringu tasud jne juurde.

230€ oleks juba täitsa mõeldav summa 2 inimese eest edasitagasi.

Vahepeal kaalusime ka ööbussi varianti :)

PS! Oleme enne seda ja peale seda nädalakese Bangkokis ka :) Plaan on kõvasti ringi trippida, phuket on juba koduseks saanud ja seal oleks hea pikemalt end majutada. Plaan olla ümbritsevatel saartel pikemalt kohal ilma et peaks kohvritega trippima....

Korrektne on sisestada täpitähed selliselt, nagu need passi seal all ribal kirjas on, näiteks ö on oe jne. Vaata passist.