Bangkoki (international) lennujaam

Kuna olen suht algaja reisija siis mõtlesin siit abi paluda. Päris raske on esimest korda oma käel reisima minna :) Kui ma pean kahe lennu vahel ootama Bangkoki lennujaamas(international) 8 tundi, siis kas ma võin lennujaamast välja ka minna või on viisat vaja? Ma ei kujuta ette eriti 8 tundi lihtsalt istumist ja ootamist.

Tänud!

1
23
...
7

kas sul on piletid koos ostetud, või eraldi? kui eraldi, siis peaks välja saama küll. seal lennujaamast välja minnes, vasakule poole liikudes on odav family markt ja söögikoht ka muide. vaata: http://www.trip.ee/node/29074

0
0

See, kas piletid on koos või eraldi ostetud, ei oma ju tähtsust?

Aga viisa pead piirilt ostma, vähemalt väidab nii www.vm.ee

0
0

maksab hoopis riigist väljumine. Täpselt ei mäleta, kuid oli vist mingi 3-400 bahti (100-120 kr).

0
0

vot ongi nii, et kas sa oled nagu tais läbikäigul, teel kuhugile teise riiki, või ootad sa seal tai siselendu. kui oled ainult läbikäigul, siis pead piiril viisa ostma, kui tahad nö. maal ära käia. see maksab 1000 bahti, ehk umbes 20-22 euri. kui sa seda teha ei taha, siis sa transiittsoonist välja ei saa. tegelikult peaks sul olema ka transiitviisa.

0
0

Ma olen tegelikult läbisõidul ja sõidan edasi Jakartasse, vahepeal on aga 9 tundi aega. Ma ei tea, kas selle aja jooksul jõuab üldse kuskile minna või võtab see askeldamine seal lennujaamas kaua aega?. Lennujaamast linna on vist ka pikk maa? Kuidas seal üldse liiklus on, ma kujutan ette, et on palju ummikuid. Kas see on üldse reallne, et võtame lennujaamast takso, sõidame linna kus jõuame ringi vaadata ja siis veel tagasi ka,kui kahe lennu vahe on 9 tundi?

0
0

9 tunniga jöuad vabalt veidi BKK-d nuusutada ja linna gabariitidest aimu saada. Enne linnaminekut tasub endale konkreetne sihtkoht välja möelda ja selle järgi tegutseda, muidu asi läheb lahmimiseks. Lennujaamast linna on u pooletunni-tunni tee.

0
0

Kas linna sõitmiseks tasub võtta takso, on neid seal lennujaama juures ka saada ning kas hind on meeletu?

0
0

350-500 bahti

0
0

takso sõidul arvesta kindlasti, et passikontrolli läbides lendavad sulle peale kõik võimalikud limujuhid ja taksojuhid, kes pakuvad nö ülisoodsat linna sõitu. Neist ära välja tee, vaid sõida liftiga alumisele korrusele ning seal on riiklike taksode peatus, milles tiksub ka taksomeeter. Nii saad linna tükkmaad odavamalt, kui nn limujuhtidega. Langesin ka esimene kord limutakso ohvriks. Lisaks on need limutakso juhid väga pealetükkivad, kui ütled, et oled siin mõneks tunniks, siis nad pakuvad, et sõidutavad sind ringi. Kui oled nõus viiakse sind sellistesse kohtadesse, kus kindlasti pead raha kulutama (erinevad poed, söögikohad jne). Kusjuures nende maha raputama ja lahti saamine polnud üldse kerge. Edu!

0
0

kui tahad transiittsoonist välja minna, pead viisa ostma (1000B) ja pärast tasuma maalt lahkumise maksu (al.01.03.07 700B)

0
0

Suur tänu teile :)

0
0

Käisin märtsis Tais ja tagasi tulles me ei maksnud küll ühtegi Bahti.Reisijuht ütles, et juba paar gruppi ei ole maksnud ja nii ei võetud meie käest ka!

0
0

tulime märtsi keskel. nn. kuninga maks on nüüd pileti hinna sees. ei võeta enam ka omapäi reisijatelt. teab keegi, kas jutt venkude 30 päevasest viisavabadusest vastab tõele.

0
0

maalt lahkumise maks 700 bahti tuleb maksta neil, kellel ei ole seda pileti ostmisel veel makstud. Neil, kes on pileti ostnud hiljuti, on see maks makstud koos piletiga. Seda saab igaüks vaadata ise oma pileti pealt, et kas on makstud või ei.

0
0
1
23
...
7
Lennupakkumised
Reisikaaslased