Bangkoki lennujaamade vahemaa?

Tere, plaan sõita aprillis Taimaale. Jõuame kohale Finnairiga hommikul kell 9.55 SUVARNABHUMI International lennujaama, siis vaja kohapeal veel viisa teha. Kell 16.10 läheb edasi sõit siselennuga Krabisse. Küsimus siis selles, kuna lend väljub DON MUEANG´i lennuväljalt, et kas jõuab selle ajaga viisad teha ja taksoga teisele lennuväljale kimada? Teab ehk keegi, kui pikk on vahemaa nende kahe lennujaama vahel ja kui kaua seda maad taksoga sõidaks? Või tuleks aja kokkuhoiu mõttes siiski teha viisa Soomes? Tänud ette vastajatele

Jõuab vabalt, kui just midagi ootamatut vahele ei tule. Näiteks miski viisade saamise jama vms. Taksosõidu peale arvestage igaks juhuks umbes tund, aga tegelikult läheb vähem.

Tänud, mitu bahti oleks mõistlik maksta selle tripi eest ehk kuhu maani tingida.

Ei mingit tingimist. Lennujaama taksopeatusest võtate dispetsheri juurest takso ja maksate taksomeetri järgi. (Vist lisandub see dispetsheri tasu ka, pole kindel.) Kuna sõit peab minema mööda linnasiseseid kiirteid ("motorway"), siis võibolla tuleb ka teil nende eest maksta, aga see on vaid mõnikymmend bahti. Kõik kokku ehk miski 200 bahti ringis või veidi peale.

Mul läks linna, hotelli ettemaksuga taksosõit 400 THB + kiirteemaks ~40 THB

... siis on siin osad oma kogemusi jaganud kuidas sattusid just siis viisat tegema kui mingi eelnev lennukitäis oli ennast järjekorda asetanud ja passisid nende järel 5h ;) 100% kindlam ikka eelnevalt viisa ära teha, endal rahulikum ju

Meil läks ca 15 minutit ja juba see käes oligi.

täpselt nii ja naa. Kui teed viisa ära, siis saad 15 minutiga hakkama ja kui ei tee, siis võib juhtuda 3-5 h- Murphy seadus ju.

Lasin pildid ära teha, ütlesin et vaja Tai viisa jaoks! Aga nüüd selline "jama" et näo pikkus pole mitte 32mm-34 mm vaid 30 mm. Ehk siis kas pean tegema uued pildid, või kui Soome saata pildid, siis võetakse vastu? On kellegil kogemusi? PS! Eelmine kord kui vares reisidega käin Tais, siis andsin neile viisa jaoks vanad passi pildid, kus polnud ka näo pikkus 32 mm, siis polnud küll mingit jama...

lihtsalt on lühem, siis sinna ei saa ju midagi teha:-)

ehh, nu pildistaja saab ikka midagi teha, teeb pildi siis lähemalt, et pea oleks suurem :D

Ehk siis uurisin järgi, PEAB olema 100% 32-36mm näo pilt pikk. Kui on kasvõi 1mm väiksem, siis ei saa viisat teha kuna NÜÜD see aasta tulnud need mm reeglid ja nendest peab kinni pidama!

Isiklikult ulatasin neile eestis tehtud pildid millel oli näo pikkuseks 26 mm ja mingeid probleeme polnud. Seda siis selle aasta Mai kuus.

Juunis käidud ja lõikasin pildid kääridega taotluse kasti sisse parajaks ja ei mingit jama. Kuskilt kuuldud et isegi joonistatud pildiga on trehvanud!