Bangkoki lennupiletid 2013 talveks

Soov oleks 2013 jaanuar-märts minna paariks nädalaks Aasiasse. Bangkoki kaudu edasi Kambodža ja Vietnami poole. Huvitaks soodsa hinnaga (pikalt ette ostes) lennupletid. Kas keegi on viimasel ajal ostnud või näinud mõnda soodukat? Kas Aerosvitiga, Turkish Airlinesiga, vm odavama variandiga ka keegi selles sihtkohas viimasel ajal käinud? Või milline oleks soodsaim võimalus Tallinnast, Helsingist või Riiast sinna lendamiseks?

Ette tänades, AXXX

Nii pikalt ette sooduspakkumisi lennufirmad üldjuhul ei tee. Järgmise aasta alguse sooduspakkumised tulevad müüki vast kuskil novembris või järgmise aasta algul.

Kõigepealt võiks ära oodata, mis hinnad toob Qatar Airways, kui alustatakse lende Helsingist. Mugavust armastava inimesena soovitaks vaadata ka Emirates'i algusega St. Peterburgist (Matrix näitas veebruaris hinda 610 eurot) või ka kombinatsioone Turkish Airlines'iga (algusega Riiast, tagasilend Helsingisse või vastupidi).

3
0

Veigo, me oleme tavaliselt oma järgmise aasta reisipiletid just nii pikalt ette ostnud ja saanud ka soodsaima hinna. Kusjuures, sel aastal 2013 talveks väga soodsaid pakkumisi ei ole tähele pannud sinnakanti.

0
0

Ma vaidleks ka korra ikkagi vastu. Olen samuti kõik oma sooduspiletid ostnud ikka ca poolaastat või enamgi ette. Selle aasta veebruariks ostsin piletid näiteks eelmise aasta juuni alguses kui ma ei eksi (või oli see mai lõpp...).

Hakkan ise samuti varsti taas Bangkoki pileteid vaatama talveks:)

0
0

Kuna meie reisiseltskonnale on tähtis võimalikult soodne hind, siis proovisin Turkish Airlines'iga. Veebruar 2013 sain RIX-BKK-RIX hinnaks 568 €/in. Tagasitulekul ca 30 tunnine peatus Istanbulis. Äkki keegi on mingeid kombinatsioone või lennufirmasid kasutades saanud odavama hinna kui 568 €/in või mugavamad edasilennuajad?

AXXX

0
0

Tere AXXX. Mul sama huvi, aga kahjuks ei leia kuidagi veebruarisse sellist hinda Turkishiga Riiast. Sellist hinda pakub vaid Aerosvitiga Riiast. Mis kuupäevadeks leidsid?

0
0

Ostsime ka Turkish Airlines'iga Riiast 568 €/in märtsiks piletid ära.Tagasitulekul ca 6 tunnine peatus Istanbulis.Veebruariks on tõesti sellise hinnaga pileteid palju vähem veel saadaval,kuid Turkish Airlines'i kodulehel katsetades leiab mõne variandi siiski,näiteks 3-23 veebruar .

0
0

Hetkel saada RIX-BKK-RIX Turkish Airlinesiga 10-23.02.2013 568 € eest. Lisanduvad TLL-RIX-TLL piletid AirBalticuga 69 € Aga tagasitulles on kahjuks Time between flights : 18:45h ja see eeldab ööbimist Türgis, Istanbulis. ppp kirjutasid, et said märtsiks piletid sama hinna eest ja tagasitulekul vaid 6 h peatus. Kuidas see võimalik on, mis kpv-del? Ise näen, et selle hinna eest on peatus 18:45 h.

0
0

Jälgi kindlasti ka pakkumisi läbi Peterburi.

0
0

Kohe, kui enam-vähem soovitud kuupäevadeks tuli võimalus Turkish Airlines'i kodulehel pileteid osta , ka ostsime ära. Praegu jah , nendeks kuupäevadeks juba lend kallim. Meie perel pole võimalik kasutada viimase hetke reise ja siiani on tasunud pikalt ette ostetud piletid alati ära. Nii on lihtsam sättida tööd ja puhkust.

0
0

Tänaseks olen leidnud kõige mugava variandi ja variandi kus palju kuupäevavõimalusi saadaval Airbalticult:

Departure Fri, JAN 11 06:35 Riga - 08:25 Kiev (Borispol) (BT400) 14:00 Kiev (Borispol) - 04:30 Bangkok (VV171) Basic Class

Return Thu, JAN 24 06:00 Bangkok - 11:40 Kiev (Borispol) (VV172) 15:55 Kiev (Borispol) - 17:45 Riga (BT403) Basic Class

Kokku edasi-tagasi Riia-Bangkok-Riia 572.40


Ja kõige soodsam aga ebamugav (tagasitulles ööbimine Istanbulis) ja vähem kuupäevi saada:

Departure Sun, FEB 10, 2013 15:45 Riga 18:40 Istanbul 19:50 Istanbul 09:45 +1 day(s) Bangkok

Arrival Saturday, February 23, 2013 11:05 Bangkok 17:00 Istanbul Ööbimine Istanbulis Sunday, February 24, 2013 11:45 Istanbul 14:45 Riga

Kokku edasi-tagasi Riia-Bangkok-Riia 568 €/in

Tallinn-Riia-Tallinn lennupiletid lisanduvad ca 70-80 €/in.

Kas keegi on äkki veel soodamaid/mugavamaid variante leidnud?

0
0

Kas just odavaim aga minu arust kõige mugavam: 8 dets.: 14.55 Tallinn -> Helsingi (saabumine 15.30) 16.40 Helsingi -> Bangkok (saabumine 07.25 +1) 29 jaan.: 09.05 Bangkok -> Helsingi (saabumine 15.15) 16.55 Helsingi -> Tallinn (saabumine 17.30)

Kokku 890 eur. Finnair. Ilusat reisi kõigile.

0
0

Jah mugav küll, aga selle hinnavahe eest 250 €/in saab Aasias juba mõndagi.

2
0

Ma olen korduvalt kogenud, kuidas minnes otsid kõige odavamat, kasvõi mitme ümberistumisega, aga odavat. Aga tagasi tulles mõtled, miks ma otse Tallinna ei lenda. :(

Täna otsin aga taaskord kõige odavamat piletit , et minna :D

2
0

Mina olen ka enamasti BKK piletid kuskil suve hakul soodukatega jaanuariks-veebruariks ostnud ja pole kahetsenud. Eelmine aasta sai aerosvitiga käidud, aga sarnast kogemust enam ei soovi. Nii et 568.- türgi õhuga on vist hetkel kõige soodsam pakkumine, natuke veel ootaks, aga üldiselt tundub, et odavamaid hindu ei pruugi tulla.

0
0

Mina käisin 2010 Aerosvitiga ning pold midagi viga - v.a. 8h lennujaamas ootamist (ei viitsinud linna minna paariks tunniks). Õnneks Kievi lennujaamas oli odav õlle (~odavaim Tallinna Vanalinna tase) ning sellel päeval päris huvitav seltskond. Aeg lendas kiirelt ning lennukisse jõudes olin piisavalt svipsis, et Bangkoki lennul tukkuda natuke.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased