trip-krainetrip-ukraine-dark
Bangkokist edasi Saigoni

Tere!On plaan lennata läbi Bangkoki edasi Saigoni. Kas mul on vaja selleks Tai viisat, või saan hakkama ilma transiittsoonist väljumata ja pagasiga edasi-tagasi jooksmiseta. Bangkok-Saigon piletid plaanin siit enne lendu ära osta või bronnida. Kellel infot, tänud ette!

Oleneb täitsa kellega edasi lendad, kui näiteks point to point firmaga, pead viisa tegema ja pagasi välja võtma. Võiksid natuke täpsemalt kirjutada.

No Bangkoki lendan Finnairiga ja edasilennuks üks võimalusi oleks näiteks Thai Airways.

Umbes sama møte minulgi. Bangokki Finnairiga ja sealt AirAsiaga Hanoisse.

Kui Airasiaga edasi, võid rahulikult arvestada sellega, et tuleb transiittsoonist väljuda sõltumata sellest on sul pagas või mitte. KalevT puhul on tõenäosus, et pagasi saad edasi saata pea 100%.

Ootoot, see tähendab siis seda, et kui ma kasutan Bangkoki kaudu teistesse riikidesse lendamiseks AirAsiat, pean tegema viisa? Et kui oleks nt lend Helsinki-Bangkok-Hanoi-Bangkok-Helsinki, siis läheb 2-kordse sisenemisega viisa peale pluss 500-700 krooni?

Urr küll.

Bangkoki kohta oskan öelda 100%, et transiittsooni check in registreerimist Airasiale ei tee. Ennast huvitab tegelikult kuidas Hongkongis sellega olukord on.

Bangokis tuleb niisiis ikkagi våike peatus teha. ilmselt on see isegi hea,sest peale pikka lendu ja ajavahet tuleb kusagil Khao Sani guesthousis end vålja magada. paha on see, et tuleb lennujaamas Tai viisa peale bathe kulutada,ning sama asi Vietnamist naastes ka. lepin olukorraga. muide,isaac,HK on ju meile viisavaba,seega oluliselt lihtsam kulgemine?

Mul on kahe lennu vahe 3,5 tundi, 700.- krooni jääb küll alles, kuid need kõik turvakontrollid jms. ajavad juhtme kokku. Lisaks on Airasia check-in hoopis kaugemal teises terminalis, seal kus kadunud Oasis oli.

Tahaks ka BKK - SGN lennata aga keegi järsku teab kust saab mõistliku hinnaga pileteid? Olen otsinud aga kõik edasi tagasi otsad on 4300 krooni. Kuskil aga siin rääkiti kuidas otsa saab 900 või oli see isegi edasi-tagasi hind.

http://www.airasia.com/site/en/home.jsp

Nt 14.11 BKK-SGN ja 24.11 SGN-BKK annab koos maksudega kokku 5100 THB ehk umbes 1600 EEK.