Barcelona ööbimine

Tere! Kas keegi oskab soovitada odavaid majutusi Barcelonas ?

Kevadel ööbisin Barcelonas TOC hostelis. Suurepärane asukoht peatänava lähedal, normaalsed hinnad, laia valikuga hommikusöök, mis tuleb juurde osta, kui on soov. Seal ööbib palju noori, voodid kahekordsed ja toas 6 voodit, toole-laudu pole. Nii et pead suht vähenõudlik olema, kuid kohta ja puhtus ja sõbralikkus ja disain v head. Lennujaamast linna sõites tuleb üks peatus enne lõpppeatust bussist väljuda ja 40-60 m tagasisuunas sammuda.http://www.booking.com/hotel/es/toc-hostel-barcelona.et.html?sid=ea2fbaac8f398b27472cbb6f473c3ec9;dcid=4;dist=0;group_adults=1;group_children=0;no_rooms=1;sb_price_type=total;srpos=1;type=total&

Mai lõpp 2016 nädal Barcelonas. Tahaks linna näha ja ka ilusas rannas lebotada. Kas keegi oskab soovitada kuhu kanti hotell broneerida? Vanem paar, hinnatase 100 eur/öö.

Ilusamad rannad hakkavad pigem kesklinnast natukene põhja poole, ehk Poblenou linnaosa juures. Siiski päris rannapuhkuseks oleks parem sõita linnast veidi välja, kus rannad palju puhtamad, ilusamad ja turvalisemad. Barceloneta ja Vila Olimpica rannad on päris räpased ja ülerahvastatud, eriti suveperioodil. Need on paremad pidutsemiseks kui rahulikuks rannalõõgastumiseks.

Kui rohkem randade kohta küsimusi, siis vaata http://www.barcelonareis.ee

http://www.martinval.com/index.php/en/ Eelmisel aastal ööbisime. Kõik vajalik olemas. Asukoht ideaalne kui soovida Barcelona kesklinnas ööbida.Hommikusööki ei pakuta, aga kohti kus süüa on ümberringi tohutult. Julgeme soovitada kui soovid soodsamalt hakkama saada. Aga nüüd vist läheks ka linnast välja või isegi linna äärde. Ühistransport on väga odav( osta 10 korra kaart) ja metrooga liikuda linnas väga lihtne.

Väga hea koht ööbimiseks on Barcelonast ca 15-20 min. kaugusel lõunasse jäävas linnakeses Casteldefels. Sinna sõita on rongiga väga lihtne. Rand on väga laia liivaribaga ja merepõhi liivane(liiv hele) ja läheb aeglasemalt sügavaks kui mujal Vahemeres. Päris madalas(kõhuni) vees käisid soojendamas suured kalaparved. Rannas jätkub ruumi ka vabalt ka hooajal. Linnakeses olemas kõik vajalik puhkamiseks k.a. suur kaubanduskeskus, mis laius kahel pool sõiduteed. Barcelonasse väga hea ühendus rongiga ja sai kasutada 10x pileteid, samuti sai linna ka bussidega.

Peatusin kaaslasega sellises kohas. Asukoht oli hea. Vanalinn jalutuskäigu kaugusel. Samas ka metroo peatus vaid 50m. Peremees sõbralik. Tegu apartment tüüpi majutusega. Kokku oli vist üks neljane, üks kahene ja kaks ühest tuba. Ise olime kaheses toas - puhas, hubane, rõduga. Köök ja 2 wc-d ja pesemisruum olid teiste tubadega jagada. Kohvi ja joogivesi prii ja alati saada. WiFi korralik, mitte nagu paljudes teistes kohtades, kus kiirused meie mõistes nö üle-eilsed. Peremees käis iga hommik koristamas ja aitas meeleldi kõikides küsimustes ning jagas soovitusi Barcelonaga tutvumiseks.

https://www.booking.com/hotel/es/pigalle.en-gb.html?label=gen173nr-1DCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaEKIAQGYAS64AQfIAQzYAQPoAQGoAgM;sid=aac636547601672040354167c2d53135;dcid=5

NB! Tähelepanu pöörata sellele, et kuna peremees elab ise linnast väljas, siis peale 20:00 check-in lisatasu eest.

Kõige parem hotell ranna lähedal Barcelona Princess ! Väga rikkalik hommikusöök, soendusega katusebassein, meil oli rõduga tuba vist 24 korrusel- super vaated ! Parim !

http://www.booking.com/hotel/es/barcelonaprincess

Või siis kesklinnas peatänava lähedal Andante hotell, ka ilus katusebassein, super vaated üle linna . http://www.booking.com/hotel/es/andante