Bodrumi hotellid

Kas kellelgi on kogemust hotelliga Club Voyage Turkbuku (Türgi, Bodrum)?

Käisin ära, täitsa tore hotellike oli. Söök väga hea, rand ilus, lahke pererahvas. Linnast oli veidi kaugel (22 km), samas linna pääses hotelli eest marsaga. Julgen seda hotelli soovitada küll :)

Kas kellegil on aga kogemust Litera Relax Resort 4* hotelliga Bodrumis. Söök? Baarid? Asukoht? Teenindus? Toad ? jne...

Litera Relaxis olin mina umbes kuu aega tagasi. Asukoha poolest väga normaalne - randa oli mäest alla ehk 200-300 m kõndida ning rannas oli eraldi hotelli lamamistoolid jne. Hotell ise - üsna kärarikas- igal õhtul ikka disko möirgas:) Seega, kui sa soovid kenasti kell 9 magama minna siis ei soovitaks, kui aga soovid ise ka pärast rannas/ekskursioonil vms veedetud päeva hotelli baaris aega veeta siis väga ok. Enamus hotellirahvast kogunes kenasti sinna basseiniäärde, kus ka baar oli ning kõik laulsid, tantsisid koos:) Ja usu mind, uusi tuttavaid leiad sealt üsna lihtsalt. Toad - täiesi tavalised kahe voodiga, tv-ga ning konditsioneeriga toad. Päris nelja tärni ma ei annaks, pigem kolm. Aga midagi nagu ette heita ka ei ole. Söök - kenasti sai kolm korda päevas süüa, mis minujaosk oli ilmselgelt nii kuumas kliimas liiga palju - söögid olid maitsvad, rootsi laud ning üsna suur valik. Teenindus - no arvestades, et oled siiski Türgis siis kõik naeratavad ja tahavad aidata ja juttu rääkida jne. Jõudsin viimase ampsu toitu taldrikult suhu pista, kui juba kelneripoiss oli laua juures ja küsis, kas võib taldriku ära viia:)

Seega, kui sa just seda õhtust diskensit ei karda, siis soovitan:)

Kena reisi.

Super. Aitäh sellise hea kirjelduse eest, nüüd saan rahuloleva südamega homme lennuki peale istuda. Õhtune programm meeldib mulle just vast kõige rohkem, sest nii saab suvest viimase välja elada.

Tänud!

Tere, kas keegi on sellist varianti kasutanud? Kas beebivoodiga võib kindlasti Türgis 5 tärni hotellis arvestada? Või on parem valida kindel hotell ja maksta veidi rohkem? Ette tändes.

Tere, kas on keegi hiljuti sealt tulnud: mis mulje jäi? Kommentaare vähe ja enamasti remondieelsed. Huvitab kõik: kuidas tuba oli, kas vastas lubatule ja hotellisisene tegevus + piletite hinnad Bodrumis, nt. muuseumid ja ööklubid.

Sooviksin selle hotelli kohta rohkem infot, pidi olema äsja remonditud ja kõik tip-top olema. Kellel rohkem infot siis palun kirjutage.

...sellest hotellist, ülehomme sinna viimane reis ja vist välja müüdud. Aga hotell oli tõesti igati ok, suur koppel nagu nad ikka, aga mitte selline kõle majalahmakas vaid erinevatel tasapindadel ja terrassidega; kes ei viitsinud treppe mööda turnida, sai igal pool liftiga oma nuumatud keret vedada:) ja nii ta tõesti teisest-kolmandast päevast kombeks saab, kui hommikust õhtuni on priilt süüa-juua võtta. Meeldis puidust rannaplatvorm ja vesi oli tõesti soe, selge ja puhas. Tasub minna õhtuti hotellist välja omal käel jalutama, ca kilomeetri pärast on kena rannapromenaad ja kohalikud söögikohad-kauplused, saab magusat ja suveniire kaasa osta, mis lennujaamas ja Bodrumis hulga kallimad olid. Viitsijatele: võrkpall, petang, noole- ja lauamäng, aeroobikat, latiinotantsu, disko igal õhtul rannas asuvas diskobaaris. Meie jäime igatahes rahule, kuid järgmisel korral valiks nt. Kemeri - kui sinna riiki veel minna. Lihtsalt vahelduse mõttes.

Põhjaliku uuenduskuuri läbinud hubane hotell asub mäeküljel ning arhitektuurielemendina on väga palju kasutatud puitu. Enamusel tubadest on kas osaline või täismerevaade. Hea toitlustus ja teenindus.

Viibisin hotellis 10-17sept. Hotell tõesti suurel territooriumil ja alguses tekkis selline tunne, et eksi või ära. Päevaga on süsteem selge. Meil oli ostetud Standard Landview ja see tuba oli alguses päris niru, asus kohe kõige möödakõnnitava koha juures ja aknaks ei olnud muud kui ukseklaas. Ka ei töötanud kont. ega ukselukk. Järgmisel päeval saime vahetuseks juba palju edulisema toa, oli vist isegi Delux. Meie reisiseltskonnast vahetasid tuba paljud, ühed kurtsid hallituse üle, teistel ka miskit ei töötand. Ses mõttes, et alles remonditud?! Aga basseinide, ranna ja söögiga väga rahul. Teztoursi lubaduste kohaselt pidime saama valida ühe a la carte lõuna 3st valikust - hiina, itaalia või kala. Selgus et kala on aind meie lahkumisepäeval, hiinakat enam ei pakuta ja saimegi seega valida ainukese võimaliku. See teenindus ja toit oli muidugi super - 6käiguline a la carte õhtusöök aga see, et mitu päeva järjest pidime sinna vastuvõtttu minema ja neid asju jagama, oli tobe. Veel üks pisiasi, mis minuga juhtus, oli lapse haigestumine. Pöördusin hotelli arstiabi poole ja sealt edasi oli kõik väga ok teenindus, kuna mees räägib kehvalt inglis keelt, orgunniti isegi mingi inimene telefoni otsa, kes talle selgitas kuidas on haiglasse sõit ja teenuste eest tasumine jne. Seega Türgi ja Bodrumi turisminduse kohta ainult kiidusõnad! Jäin hotelli valikuga väga rahule. Nüüd minnes tuleb arvestada, et hooaeg on siiski läbi. Tezi kodulehel on kirjas, et elav muusika ja täiskasvanutele ka õhtul mingi disko vms programm. Tegelikus oli see, et iga päev kell 21 oli laste disko, millele ei järgnenud suurt midagi.Ühel päeval hotelli meelelahutajad (lapsehoidja, aeroobikatreener) tegid mingi lava etteaste ja showtantsu, üks päev oli jalgpalli ülekanne suurel ekraanil ja kahel õhtul lühiajaline bingo mäng. Ja kell 12 oli vaikus.

Ise viibisin eelmine juuni sellises hotellis, kõik oli viimase peal. Natuke küll Bodrumist väljas aga oli seda väärt.

http://www.familybelvedere.com/

On kellelgi hiljutisi kogemusi või siis näpunäiteid Delta Beach hotelli kohta? Minek juuli keskel...