Booking makse

Juba teist korda on mul probleem Booking.com kaudu broneeritud öömaja eest tasumisega, kus minu poolt korrektsed krediitkaardiandmed (mitu korda kontrollitud), konto jääk ja limiit piisav, kuid ikkagi majutusasutus lükkab tehingu tagasi. Panga väitel kaardiga kõik korras, kõik tehingud, kaasa arvatud internetimaksed, lubatud. Mida teha? Pank laiutab käsi, ei oska öelda, miks makse tagasi lükatud. Pank SEB.

Mida teha? - Küsida majutusasutuselt, või võtta järgmine.

1
1

Oli sama probleem paar kuud tagasi swediga, panga poolt oli samuti kõik ok. Kuna majutuse poolt suhtlus venis ja natuke kiireks läks siis läbi bookingu ei õnnestunudki broneeerida.

0
0

Tuleks proovida teist kaarti nendega. Oli sama probleem juunis ühe Napoli majutusega ning helistades swedi, siis öeldi, et hotell sisestab kaardiandmeid kuidagi valesti. Kuigi sama kaardiga oli paar tundi varem teinegi  broneeritud, siis aitas ainult teise kaardi sisestamine bookingus.

0
0

Majutusel on finantsprobleemid. Panka laekunud raha võetakse ära võlgade katteks.

0
1

Unustasin lisada veel, et proovisin ka teise kaardiga(lhv) ja oli täpselt sama probleem.

1
0

Mul oli sama asi Firenzes. Vahetasin kaks korda kaardiandmeid ja mitte üks kaart kolmest läbi ei läinud. Ja ometi olin enne seda bookingut teinud kaks erinevat ja samal ajal veel kaks eesootavat majutust bookinud sama kaardiga probleemideta. Seletasin seda ka majutusasutusele, aga nemad enda poolt probleemi ei tunnistanud. Pakkusid, et saadavad otse tasumiseks pangalingi. See toimis. Ise kartsin küll, et kas nüüd järgneb mingi jama (raha võeti ja majutust ikka pole), aga läks kõik õnnelikult. Lihtsalt see ööbimine ei läinud Booking.comis kirja. Äkki ikka tõesti oli majutusepoolne probleem.

1
0

Hyljatud, majutusasutus lihtsalt säästis bookingu vahendustasu, kaart oli ju sama mõlemal maksel? Tavaline etteääne vältimaks vahendustasu maksmist. Ise olen tuimalt valinud järgmise pakkuja, kui mingiks trikitamiseks läheb.

2
0

Mul on ka korra selline probleem olnud.

Siis aga teatasin majutusasutusele, et mina pangalingi kaudu maksma ei hakka ja okei, eks ma võtan teise hotelli aga kindlasti annan sellest probleemist kohe ka Bookingule teada.

Seejäral paluti mul veel viimast korda proovida maksta, et "äkki ikka läheb läbi".

Noh ja toimiski.  :)

Raske arvata, mis põhjus oli (vihje: vaata eelmist kommentaari). :)

1
0

Selge. Olen siis edaspidi ka targem ☺️

1
0

Minu sarnase probleemi uba oli panga arvates selles, et panga üldandmetes ja kaardi andmetes oli mul erinev elukoht. Kas see nii oli, ma ei tea, aga kui paranduse tegin, siis järgmine kord toimis

1
0

Mul oli samasugune probleem Praha majutusasutusega. Nad ise väitsid, et kaardi andmed on õiged, aga raha kaardilt maha võtta ei saa. Soovitasid võtta ühendust SEB pangaga, mida ma siiski ei teinud. Proovisin kahe erineva SEB kaardiga ja sama probleem.

Siis uuendasin kaardi ära - kasutasin Revolut kaarti. Esimesel korral nendepoolne raha mahavõtmine ebaõnnestus, veateade "merchant didn't perform a 3DS check". Lisasin siis app-is hotelli trusted merchant'ite listi ja tund hiljem oli raha kontolt maha võetud ning booking.com saatis kinnituse, et majutus kinnitatud.

Samas on broneering tehtud ka Riia hotelli ja nad saatsid kirja, et paar päeva enne reisi saadavad lingi, mille kaudu saab makse teha. Eks näeb, mis sellega saab.

Varasemalt pole bookinguga selliseid jamasid olnud.

1
0

Mul siiani ka alati toiminud., Asendasin SEB kaardi teise panga kaardiga ja makse õnnestus kohe. Nii et põhjust ei teagi, mis SEB-i kaarti takistas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased