Brasiiliasse reisimiseks vajalik info...

Tere reisisellid!

Kuna endal kogemus puudub, siis vajaks vähe infot Brasiiliasse reisimise kohta. Tahaks minna oktoobri teises pooles ja siseneda ning lahkuda tahaks Sao Paolo kaudu. Tänud ette neile kes aitavad!

 1. Kas hetkel on veel vajalik viisa, mille saab siis Soomest, saatkonnast või saab kuidagi ka posti teel?
 2. Kaua läheb viisa hankimisega eeldatavalt aega?
 3. Kas oktoobri teine pool on Brasiilias, Sao Paolo kandis High või low season?
 4. Kas on reaalne hankida lennupiletid Tallinn-Sao Paolo-Tallinn, miski alega umbes 10.000 EEK per inimene?
 5. Mis oleksid lennupiletite osas odavamad alternatiivid? Keegi siin rääkis et Portugalist pidid minema väga odavad lennud? Londonist?
 6. Kas lähim koht kust otselend Sao Paolosse läheb on Stockholm (Iberia)?
 7. Kas kohapeal töötavad Eesti pankade krediitkaardid ja/või ka deebetkaardid? On mingeid eriärasusi?

MK

Eelmine nädal vaatasin piletihindu, Stockholmist Sao Paulosse sai 5900 edasi-tagasi (sh maksud). Kuupäevade osas oli suht lai valik. Lend Iberiaga. Seda bookinghouse.ee kaudu. Seega võib saada pileti vähem kui 10000ga.

0
0

Tundus natukene uskumatu...:) Ja kahjuks nii palju ette osta ei saanud seal, et oktoobriks-novembriks piletid ära oleks saanud osta. Või mul jäi miskit kahe silma vahele? Ok, küsimus nr 1 on ka selgunud juba...Et siis ikkagist viisat on vaja. Kas keegi teistele küsimsutele ka vastata oskab/viitsib?

Tänud ette,

MK

0
0
 1. Helsingis maksimaalselt nädal. Viisa taotluse esitamiseks ega ka kätte saamiseks ei pea ise kohale minema, piisab kui keegi viib täidetud ankeedi, passi, palgatõendi jne saatkonda.
 2. Olime oktoobri esimeses pooles ja ilmad igati ok. Rios muidugi ookean oleks võinud soojem olla aga samas Recifes oli väga ok. Teine poolt kindlasti normaalne.
 3. Vaata ka www.condor.com.
 4. Meil 3 nädala jooksul krediitkaartidega probleeme ei olnud.
0
0

..Täpsustaks üle, et kas neid viisa pabereid postiga saata ei saa, peab ikka keegi isiklikult üle andma saatkonnas? Vaatasin www.condor.com, aga hetkel mulle küll seal miskit soodsat ei hakanud silma.... Kas kasutasid Visa krediitkaarti või miskit Mastercardi?

head õhtut

MK

0
0

Paberid võib saata ka postiga. Vaata täpsemalt sealt kodukalt ise üle - http://www.brazil.fi/brazil/. Ega seal pidevalt polegi soodsaid pileteid, tuleb lihtsalt aeg-ajalt vaadata. Kasutasin Visa kuldkaarti ja American Expressi.

0
0

...Kui nüüd keegi näitaks kätte ka odavad lennupiletid oleks elu täitsa lill!

MK

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased