Bundaberg

Tere,kas keegi on Bundabergis või saab keegi kommenteerida, kuidas seal töödega on? Palju farmis töötasu makstakse jne?

Kas keegi teadja oskab ehk öelda, kas mais on veel lootust saada Bundabergis farmitööle, või on kõik kohad hõivatud? :) Plaan ka sinna minna 20. mail aga ei taha asjata sõita seda pikka maad! :)

Kas oskad soovitada hostelit? Kas hostelisse tuleks aeg ära bronnida või saab kohe kuskile ööbima?

Aga mida sa hindade kohta oskad öelda? Kui palju nädala hinnaks tuleb hostelis? Ideaalne oleks kahene tuba, kui see liiga kalliks kisub, siis max 4 inimest ühes toas! (Lähme kahekesi). Vaatasin seda cellblocki backpackersite hosteli ja vist 1800.- inimese kohta tuleb ära? Päris palju ju:)

Cellblock jube rahar66vija jah. Mul oli 167 dollarit ja 10 matsi yhes toas aga hinnad ulatuvad seal kuni 190 n2dal. Seal eriti valikut pole, kui vabasid kohti on v6etakse kohe 2ra. Muidugi kui auto olemas, siis v6ib karavanparki minna ja t66 ise sebida. See soodsam... Aga teised hostelid kah enam v2hem seal 150 kuni 170 dollarit n2dal ja t66kohad on viletsamad. . . . Trip.ee lisas suuri algustähti, eemaldas liigseid kirjavahemärke ja lisas kirjavahemärke sinna, kus nad puudu olid. Igatahes teeme seda viimast korda antud postitaja puhul ja järgmised keelelised kolepostitused saadame prügikasti!