Capri hotell Gran Canarial

Kas keegi on peatunud selles hotellis? Palun kommentaare.Ja igasugune info selle kohta, mida vaatata ja teha sellel saarel, on teretulnud. Aitähh kõigile juba ette!!

Elan suht selle hotelli láhedal, ei soovita, selline 1+ táhe bungalow, suht rápane pealtnáha

0
0

Me plaanime hotellis ainult magamas käia, usun, et selle jaoks käib küll. Palun muud infot Gran Canaria kohta, mida tasuks vaatata! Aitähh!!

0
0

Käisime Happy Traveli loteriiga ning sattusime Capri bungalowsse Maspalomases. Meie jäime küll rahule, ses mõttes, et asukoht oli hea rahulik ja kõik eluks vajalik olemas ning toidupood ja resto ka samas kompleksis. Ookeani äärde käis tasuta buss 3xpäevas ning Plaia del Inglesi 1xpäevas. Meie küll kordagi seda võimalust ei kasutanud, kuna eelistasime kõndida või sõita taksoga (taksosõit 2-3 euri üks ots). Peamiselt kolasimegi sealkandis ringi, käisime ookeani ääres, kohalikul turul ning Plaia del Inglesis ööelu kaemas, ühe päeva veetsime Las Palmases (bussipilet 5 euri üks ots).

0
0

Kui tihti bussid Maspalomase-Las Palmase vahet käivad? Kas õhtul hiljem(20-21 paiku) ka mõni buss pealinnast Maspalomasesse läheb?

0
0

Bussid Maspalomase-Las Palmase vahet sõitsid kord tunnis, usun et sõidavad ka 20-21 paiku, kuid kindlalt ei tea. Kindlasti peab aga arvestama sellega, et kellaaegadest väga kinni ei peeta ning bussipeatuses tuleb olla aegsasti.

0
0

Mine vaata sisse siis kommneteeri , koht on väga normaalne ,korralikud apartemenid , bassen + laste oma. Rahulik ja kõik käe jala juures Kui Kanaaridelt elab samas piirkonnas apartement bungaloddes ,mis pealt näha on korralikumad siis oled küll ropult ülemaksnud sai ka ise neid teisi varjante vaadatud ja lõpuks valitud Capri ,ennast ehmatas ka algul nn. respa maja ärä aga kui väravast siise sai astutud oli pilt õnneks teine. P.s ja market mis asub respaga samas majas on hinndade poolest = eesti poodidega. Ja restos on toit maitsev ja teenindus väga hea. Nii et soovitan soojalt Caprit .

0
0

Sai selles hotellis ööbitud ca 5 aastat tagasi. Käidud sai tookord soomlaste Tjareborgiga. Paneb imestama see, et keegi nimetu, kes pole seal ise käinudki, peab räpaseks ja 1+ hotelliks. Milleks sellised mõttetud sõnavõtud? Meie jäime abikaasaga küll väga rahule. Hommikul sai astuda õue murule, hiina kased õitsesid ja veel mingid punaste õitega ronipõõsad. Imekaunis. Päike paistab, kanaarilinnud (vist?) vidistavad ja jood terrassil oma hommikukohvi. Iga päev vahetati käterätikuid ja koristati. Kööginurk oli koos kõigi vajalikuga olemas. Asukoht vaikne ja rahulik ning, muuseas, turg asus sealt vaid kiviviske kaugusel. Ma ei mäleta sealt küll mitte midagi negatiivset. Soome vanainimesed olid ka väga sõbralikud - sellised kenad puhtad ja elurõõmsad vanainimesed. Taksosõit Playa del Inglesi maksis alla 2 EURi. soovitan ka soojalt - igatahes. Ja pealegi sai seal tõesti ainult ju magamas käidud. Selleks toiminguks pole vaja vastuvõtus kuldseid sambaid, potipalme ega purskkaevu, mille eest siis roppu raha küsitakse. Head reisi, sõbrad!

0
0

Vahepeal on taksosõit ilmselgelt kallinenud. Nädal tagasi maksis ainuüksi pealeistumine 2 EURi aga sõit ikka endiselt odav.

0
0

Sai Capris oldud aastal 97 ja jäi ka väga hea mälestus, ilusad terassid ja lahe sügav (peakahüppamise) bassein. Siis oli see rahulik kant, tänaseks ilmselt on ehitustegevuse tagajärel pilt hoopis teine. Transpordi pärast ei maksa küll pabistada. Busse käib ja takso on odav. Saart avastada tahate siis võtke auto. PLaya del Inglesesse ja Maspalomase randa on jala paras minna. Mida vaadata? Käige pigem kohalike külades ja pubides, näete ehedamat kanaaride elu. Mägedes oli ka vahvaid radu.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased