trip-krainetrip-ukraine-dark
Check-in lennujaamas

Tere!!

Tahan osta sugulasele lennupileti Tallinn-Kopenhagen-Düsseldorf. Tegemist on mölemal lennul SAS-iga ja käes oleks elektrooniline lennupilet. Siit küsimus, et kui lähen selle lennupiletiga Tallinna lennujaama check-ini tegema, et kas see check in tehakse ka kohe järgmisele Kopenhagen- Düsseldorf lennule? Vöi pean ma selle alles Kopenhagenis tegema? Ja kui lendan kahe lennuga aga sama firmaga, siis minu teada pagas läheb automaatselt edasi lähtepunkti, on see nii? Kuidas see ümber istumisega lendamine käib? Ise enam lihtsalt ei mäleta, kuna oli mitu head aastat tagasi. Aitähh vastajatele!

Kui piletid on ostetud jätkulennuna, siis tehakse check-in mõlemale lennule siin ära. Pagas läheb otse. Täiendav info tuleb nagunii lennujaama töötajalt check-in tehes. Kopenhaagenis lähed vastavasse väravasse, mis on teise lennu pardakaardi peal märgitud.

Kopenhaagenis soovitan ikka vaadata lennujaama tabloodelt, millisest väravast lend läheb. Tallinnas pardakaardile trükitud värav võib olla muudetud. Endal mitu korda nii juhtund.

siis pagas tehakse Tallinnast otse lõppsihtpunkti. Ja tavaliselt ka saab check-in kohe tehtud. Kopenhaagenis hoia ikka transiidi tsooni ja sealt saad ka kohe jätkulennu info tabloodelt.