chek-in online

Kuidas toimib chek-in online?Kui pole piletit, nagu Ryanairi puhul, vaid lihtsalt registratsiooni andmed ja number?Kas ei saagi siis mingit pileti moodi asja?

Online check-in'i saad siis kasutada, kui oled selle eelnevalt märkinud (internetis pileti ostmisel). Supersoodukatel oli see veel tasuline, seega nende piletite puhul pole see võimalik (muidugi ei saa välistada, et nüüdseks on juba mingi programmimuudatus tehtud, aga seda ei saa ka eeldada). Tuleb lihtsalt 2 tundi varem kohale minna nagu tavaliselt. Check-in'i jaoks trükid välja oma kinnitusnumbriga (Confirmation Number) Ryanairi paberi ja võtad selle kaasa. Muidu on-line check-in'i puhul tuleb välja trükkida Check N'Go boarding pass.

Ryanairil on nùùd see uus seadus, et kui netis teha chek-in, siis on tasuta, kui kohapeal siis 3 eurot.See kehtib kàsipagasi kohta.Ma saan sis aru, et kui teha chek-in , siis siiski tuleb ise mingi paeber trùkkida vàlja ja selle alusel siis saab lennukise jah?

vahet pole kas on paberist pilet või e-pilet. Online saab teha check-ini vaid väheste lennufirmade puhul, mingi ülevaate saab http://www.kalevatravel.ee/101479.

Julgeks BoraBora kommentaarile veel lisada, et see võimalus võib sõltuda ka riigist. Nt. kevadel Singapuris sai KLMi jaoks kõik vajalikud asjad ilusti välja trükitud ja kohe turvakontrolli marsitud, aga no ei tahtnud sealne ametnik aru saada online check-ini põhimõttest. Peale tuliseid diskussioone pidi ikka minema ja oma väljaprinditud piletiga tegema tavalise check-ini.