Cherry kevadine puhkus Türgis 2014 (Arcanus Side)

Tere kõigile, kes lähevad aprillis Cherry kevadkampaaniaga Türgi Arcanus Side Resort hotelli puhkama. Siia teemasse võiks kirjutada sellega seoses mõtteid, küsimusi, tagasisidet jms. K

Cherry link

Kas keegi teab, kas välibasseinid on selleks ajaks juba avatud ja soojad? Kirjutasin hotelli, kuid vastust saanud ei ole. Kodulehel on info "during summer season only". Ahjaa, tundus kergelt veider, et poole pakkumise pealt tehti kohti juurde ning pakkumise foorumis tuli välja, et mitmele saadeti voucherid mitte Arcanus hotelli, vaid Incekum Beach Resort hotelli nimega, mis peaks olema nõks odavama klassi hotell (ning minu voucheris pole näiteks ühtegi hotellinime kirjas, vaid ainult "5-tärni hotell"). Murekoht?

Ahjaa, hotell avatakse 1. aprillil ning ka välibasseinidesse lastakse vesi siis sisse. Tundub, et oleme selle hooaja esimene grupp :)

0
0

02.07 aprill lend Teil? Me ka lähme a see on pigem sellise põhjamaa eurooplase suvi seal. kuna vesi pole veel nii soe siis usun et basseinid juba ikka täis lastud..hooaeg hakkab aprillist ju :) aga aprilli algul on oht vihma saada seal, isegi 7 päeva järjest v6ib kallata :)

0
0

Olen olnud aprilli lõpus sealkandis ja basseini vesi väga-väga külm. Samuti ei meelita merevesi. Muidugi oleneb aastast.

0
0

On siin ka 26.03 minejaid? Hotelliks Incekum Beach Resort.

0
0

ma ei ole küll türgis käinud, aga kui kunagi olin peaaegu minemas, siis lähemalt uurides selgus, et hooaeg algab mitte aprillis, vaid pigem mais (osas hotellides 1. maist, osas isegi 15. maist). kuna ööd on külmad, siis ei saa soojenduseta basseinivesi kuidagi mõnusalt soe olla. meil jäigi minemata, kuna ei leidnud hotelli, kus oleks olnud aprilli alguses soojendusega basseinid ja lasteklubi ning kõik restoranid avatud.

0
0

Kindlasti voib minna juba aprillis. Turiste sel ajal vähem, aga köik toimis. Meie käisime aprilli viimasel nädalal ja olid super ilmad. Vesi soe meres ja basseinis.Üks päev sadas ja seda ka mägedes olles, ei Alanyas.

0
0

Soovitus neile, kelle Wow-Travel Pamukkalesse viib. Kuigi cherry.ee müüdud paketis on Pamukkale trip sees, ei kuulu hinna sisse sissepääsupiletid. Ärge ostke sissepääsupileteid reisikorraldaja käest, sest nad petevad teid! Wow-Travel kasserib sissepääsupileti eest 10€, kuid pääslast ise ostes maksab see 20 liiri, ehk 3 € vähem. Sama lugu on lõunasöökidega, reisikorraldaja küsib teilt10€, kuid ise ostes maksab see 20 liiri. Bussitäielt inimestelt peteti sõrmenipsuga välja korralik summa. Kogesime seda ise, kui käisime Wow Traveliga Türgis 12.03-19.03.2014. Keelduge kogu grupiga igasuguseid kulla- ja nahatehaseid külastamast, sest need on lõksud, kus teid hoitakse vähemalt 1,5 tundi ning te ei osta sealt niikuinii mitte midagi! Keelduge terve grupiga bussist väljumast ja neil ei jää midagi üle, kui teid ekskurssiooni lõpp-punkti viia.

0
1

edit: topelt post.

0
0

Derek66, kas see, et reisibüroo oma tööd teeb ning teeb inimeste elu lihtsamaks pakkudes ise piletite jms organiseerimist, on petmine? Arvesta, et reisikorraldajal vaja maksta palgad, maksud jms. Kas 3€ on tõesti selline kulu, mida mugavuse eest maksta ei tasuks? Ma ei tea, ma küll maksaks 3€ peale, et mu eest pilet ära organiseeritakse ja ei pea ise järjekorras seisma ning võin rahulikult otse sissepääsu juurde suunduda. Tegu on ikkagi puhkusega, kus maksad, et asjaajamine su eest ära tehtaks.... Võiks veel arvestada seda, et reisil on tihti suht palju inimesi, kes ei räägi ei inglise, ega ka mingit muud Türklasest piletimüüja jaoks arusaadavat keelt ning nemad on väga õnnelikud, et keegi tühise 3€ eest nende eest piletid sebib.

1
0

Minemas 26.mätsil Wow-Traveliga Türki ringreile.Aitäh info eest, Derek66! Minul küll iga kopikas-euro-liir arvel, eriti siis, kui välja tuleb anda. Sinu postitus kinnitas, et Wow! seal olema saabki, aga mõnel on kohe vaja ise ämbrisse astuda,teiste hoiatused ei loe miskit. Sooviks veel infot saada 4-ja 5 tärnilistest hotellidest, kus peatusite. Eelmisele postitusele vastuseks: cherry kaudu odavreisi hankinud eriti mugavustele ei loodagi, teine lugu oleks mõnest prestiižsest reisifirmast ostetud teise hinnaklassi kuuluva reisiga. Ma ei karda, et sissepääsupiletite hankmine keelebarjääri taha toppama jääb.

0
0

Ise küsin- ise vastan. Türgi ringreisil käidud nigu niuhti! Esimesel kohtumisel giidiga saime teada, et oleme ostnud reisi, mida teenindab vabatahtlik giid, st. töö eest tema tasu ei saa, seega tema töötasu on meie südametunnistuse asi. Igal päeval külastasime vähemalt 1 kaubanduslõksu ja vähemalt 1-2 vaatamisväärsust. Aega kulutati neile umbes võrdselt. Sissepääsupiletid ise ostes vähemalt poole odavamad!
Bussiaknast avanev vaade oli huvitav ja kena ja tasuta pealekauba. Hotellid enam-vähem, aga asukohad eeslinnades, toitlustamine kuidas kusagil. Lõunasöögid tavaliselt keset põlde või kõnnumaad, kui kõht tühi, siis tuleb leppida. Giidi poolt tellitud ilm oli super. Ja et mitte ihnuskoina näida, pean märkima, et sissepääsupiletite eest maksime giidile ja ilusa ilma tellimise eest ka. Tõe ja õiguse nimel mainin veel seda, et bussirahvaga vesteldes selgus, et kõik jäid reisiga väga rahule, mõni neist juba mitmendal reisil. Mina sain aimu, mida tähendab ringreis ja kindlasti mitte ma sellesse ämbrisse teist korda ei astu.

0
0

triplekix, ei ole kõik nii must-valge. Kui reisid perekonnaga, kokkuhoid piletite pealt ca. 10eur + 10eur lõunasöök jne. 10 siit ja 10 sealt-teeb märkimisväärse kokkohoiu. See on sama retoorika, kus osta Egiptuse viisa või reisimine iseseisvalt vs reisibüroo. Väga individuaalne ja isiklik asi ning sõltub rahakotti paksusest. Las inimesed ise otsustavad on see petmine või mitte. Vähemalt keegi hoiatas ja jagas kogemust. Nüüd on inimestel valikuvõimalus, kes ostab reisikorraldaja käest, kes väravast. Hiljem ei teki tunnet, et sind on petetud ja kasseeriti 3 eur rohkem.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased