trip-krainetrip-ukraine-dark
Coral Hills ****

Tere Meil minek sinna hotelli 02.01.2008 kaheks nädalaks. Ma palun kirjutage sellest hotellist kes on käinud-kuidas toad, söök ( meil hommiku-ja õhtusöök),kuidas üldmulje jne... ühesõnaga kõike mida peate oluliseks. Aitähh juba ette

See nii uus hotell, et polegi vast veel muljetajaid.

Tean jah et uus hotell ja sellepärast uuringi et pole eriti selle kohta kirjutatud, ainult nii palju kui nende kodulehelt sain infot. Äkki on keegi nyyd sügisel käinud ja oskab muljetada.

Käisime novembri keskel Coral Hillsis ja veetsime seal ühe ilusa nädala. Hotell uus ja toad kenad ning puhtad. Koristati hoolikalt ja vahetati iga päev rätikuid. Föön olemas ja suures majas seif ka. Söögid normaalsed ja jätkus kõigile. Palju sakslasi ja lisaks palju erinevaid rahvusi, ka venelasi. Eestlasi oli ainult paar tuba. Reef Beachile umbes 15 minutit jala minna. Ilus rand korallidega. Hotelli asukoht väga hea, ligidal uus kaubakeskus, Alf Leila ja ega Old Sharmi ka pikk maa polnud. Ja Travel In´i reisiesindajad väga mõnusad ja sõbralikud. Tänud Helen ja Kairi.

Vaatan, et viimasest kommentaarist juba üle poole aasta möödas, ehk on nüüd tekkinud uusi Trip.ee lugejaid, kes seal hotellis käinud ja oskavad sellest midagi rääkida. Meil just sinna minek 2009 jaanuaris ja ainus info selle kohta leidubki nende kodulehel. Eriti kurvastav on tõsiasi, et nad ei vaevu väga täpselt seletama, kus hotell asub.. On ta vanas Sharmis? Milliste tuntumate hotellide lähedal ta on?

http://sharm-el-sheikh.ovh.org/index_engl.php Copy´sin ka selle lause: Ras Um Sidiks nimetatakse Sharm el Mayat ja Naama Bayd lahutavat kõrget kaljust poolsaart. Siin on mõned head sukeldumiskohad ja kaljul üksikud hotellid, millest avaneb dramaatiline merevaade. Keskne asukoht Vana-Sharmi ja Naama vahel sobib kõigile, kes puhkuse ajal tahavad palju šopata ja ringi kolada. Vaata lisaks Teztori kodukat, seal kaart Sharmi rannikust. Lisaks! Poole aastaga ei saa hotellis eriti midagi ka muutuda ;).

Sultanja, tõeliselt suured tänud Sulle selle kaardi lingi eest! Väga hea kaart on! Usun, et see on paljudele abiks. Mulle igatahes on küll :). Aitähh.

Olin seal selle aasta veebruaris. Kuna käisin Riia kaudu, siis olime õnneks/kahjuks ainukesed eestlased. Hotellis väga palju slaavlasi(poolakad, tsehhi-slovakid), õnneks mitte väga palju venelasi, aga kes siiski suutsid käituda tülgastamapanevalt vastikult. Hotelli siin müüakse 4 tärni pähe, siiski pakuks kolm tärni. Uus ja enam-vähem puhas oli ta küll, hotelli aia taga on kohe Il Mercato amfiteater, kui see lõpuks lõplikult valmis saadakse ja kontsertid käima lähevad siis on Coral Hillsis müra küllalt kõvasti+ Hadaba mõšeest(pool kilti) varahommikul kostuvad palved. Basseinid ilusad, veebruaris kahjuks veel väga külmad. Hotelli territooriumil oma jõusaal suht korralike aparaatidega ja jalka-kossu plats, palli neil küll ei olnud anda, aga kõrvalt alf leilast sai osta 50 LE eest suht kvaliteetse jalka palli, lastele korralike ronimispuudega väike nurgake ehk tegevust lastele natuke on. Ninaesine oli hommikuti enam vähem(pannkooke ei olnud, puuvilju samuti mitte, oli ainult nede kohalikku valget juustu) või pigem kesine. Õhtuti varieerus kahte tüüpi lihaga, lind-kala;lind-loom; kala-loom. 10 päeva jooksul sai kokku siiski ainult kahel päeval korraliku liha ehk süüa võiks õhtuti Naamas või vanas Sharmis. Kõige tähtsam, ehk rannamajandus on seal nõrk, oma ehk tasuta randa viib iga tund rannabuss, mis asub vanas Sharmis kohe avaliku ranna kõrval, koralle pole, lisatasu eest saab viib buss(20 LE per nase) Sharm reef hotelli randa, kus korralik riff, aga seal on võimatu olla lastega, kes vette ei saa kuna rand kalju peal, kolmas rand on Wind Beach, aga see maksis juba 30 või 40 LE nägu, sinna ei läinudki.

Käisin ka Riia kaudu märtsis Coral Hillsis. Täitsa ok hotell: puhas, suured toad, korralik vannituba (föön olemas) jne. Eriti meeldis teenindus nii vastuvõtulauas kui ka "restoranis". Venelasi oli hotellis väga vähe, silma jäid purjus britid, kes fuajees strippasid. Miinused: kehv toit ja jook (värske mahl puudus) väga kehv hotellirand (El Fanar beach oli vist) mingil määral asukoht (marsruudikad seal ei liikunud ainult kallimad taksod) rand ca 1 km kaugusel mitmel korral oli elekter ära ja kogu hotell pime Plussid: hea ja sõbralik teenindus puhtad ja suured toad hotell ei asunud suure tee ääres, seega sai öösel rahulikult magada hotelliterritoorium vaikne Kõige rohkem meeldis uus kaubanduskeskus Mercato (10-15 min. jalutada) ja Alf Leila, mõlemad asusid väga lähedal, samuti vanasse Sharmi ca 2-3 km (hea ja odav taksoga minna). Läheduses asub hotell La Perla ja ümber nurga (5-10 min. minna) Sabena Marmara, veidi kaugemal teises suunas Aloha ja Amphoras. Lastega ma seda hotelli kindlasti ei valiks aga muidu täitsa ok.

Sõidan 25.jaanuaril, kes veel sinna selle kuupäeval? . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed!

Mina sõidan elukaaslasega sinna hotelli 12.oktoobril, kas keegi veel tulemas sel ajal? Kindlasti annan ka tagasisidet kuidas oli :) Pöidlad pihku.

Meil minek 18. jaanuaril. Tundub igatahes täiesti normaalse hotellina, seega eriti ei karda mingeid jamasid.. Kuna minek on Estouriga ja neil koostöö Sinaistariga puudub, siis oleme plaaninud iseseisvalt võtta laevukese Olavilt ja teha ekskurss "Päev merel". Olaviga oleme ka sel teemal juba rääkinud:) Et meil pundis 8 täiskasvanut ja mõned lapsed, siis umbes 10 huvilist saaks veel meiega punti, kui huvi on:)

No nii, olime kohe 2 nädalat seal hotellis. Alguses ja lõpus oli veidi probleeme, kuid saime kõigile muredele lahenduse. Läksime lapsega ja meil pidi oleme 3-ne tuba, kuid kui toa kätte saime, siis 2 voodit. küsisime ja õeldi, et 5 min, kuid alles 2 tunni pärast toodi lapsele voodi, mis oli lahtikäiv ribidega voodi, kus ei olnud isegi 3-e madratsiga võimalik magada. Me saabusime ju hommikul kella 4 paiku hotelli, kus magama saime alles peale hommikusööki, mis algas kell 7. Õhtul kui olime ikka seletanud registratuuris, et seal voodis pole võimalik magada, muretseti meile korralik voodi, mis oli isegi pehmem voodi, kui meil. Rätikuid vahetati tõesti iga päev, sellepärast ei pidanud muretsema. Ja randa minekuks saab hommikul peale kella 8 basseini äärest rannarätiku ja küsige suur rätik, siis rannas parem kuivatada ja alla panna. Rannad on jah erinevad. Tasuta rand on lastega peredele hea, liivane, kuid kalu vähe. Kuid WC ja pesta saab. Järgmine rand Fanar, mis maksab 10 kohalikku, on snorgeldamiseks hea, sest seal käivad ka laevad, millede pealt tehakse snorgeldamist. Aga seal on oma vead, peate minema vara, ehk 9 bussiga kohale, et saada head kohad, sest ruumi vähe ja WC üleval mäe peal ja pesemas käisime kõrval teiste rannas. Järgmine rand maksab 20 LE, mis meile meeldis ka, sest seal hea snorgeldada ja ruumi palju, pesta, WC olemas. Söömis ja joogi kohad ka rannas olemas. Kuid lastega sinna ei saa minna, sest vette minek on sillalt, kus on sügav. Kuid eks igaüks vaatab ise, milline rand meeldib. Söök on muidu ok, kuid reedeti jama, siis vist paastu päev ja valik väike. Magusa letiga jäime rahule. Alati oli midagi, mida sai süüa mitu portsjoni. Puuvilju antakse ka õhtul veidi. Igal hommikul on alati omlett, kuhu saad valida mida sisse pannakse. Ja soojad saiad on ka head. Teenindav personal väga sõbralik ja jutukas.Ärge liiga tuttavaks saage,hakkavad teile pärast tuppa helistama ja vestlema.Hotellis olemas poed,kus saab normaalse hinnaga asju osta.Vesipiip ostke Joosua käest ja pange kohapeal kokku,siis näete,mis vaja vahetada ja kuidas kokku käib.Ja snorgeldamiseks ärge koonerdage,ostke jalanõud,mitte üle 25 LE või 5 dollari. Mask ja toru,mis kokku kuni 50 LE maksab,tasub ka osta,sest ilma ei ole nii ilus. Ja taksoga old marketisse üle 10 ärge makske ja Naama baysse üle 25 ärge ka makske.Alati tingige ja nad lõpuks on nõus,sest seal on palju taksosid,mis ei jää teile märkamatta,sest see sireenitamine on põhi tegevus neil. Kui kellegil veel küsimusi on,kirjutage,vastame meeleldi.

Kuidas kaaslastel Dziibisafari läks?

Arvan, et olime jah naabrid, sest meie omad läksid reedel teie lahkumise päeval dziibisafarile ja jäid enam vähem rahule. Nad jõudsid juba ennem päikese loojangut tagasi ja õhtu läbi sain muljeid kuulda. Said kaamelitega sõita ja kohalikke näha. Tasub ikka võtta 2 nädalane reis, et jõuaks rohkem päikest nautida ja ringi sõita.

Minagi käisin jõuludel samas hotellis:-) 21-28 dets, nalja seal sai...eriti kui mingid imelikud kõned öösiti lauatelefonile tulid...ja kohtamistele kutsuti :P mõtlesin kas mul juba paranoia vms.. Hommikul kell 5 hakati palvetama seal lähedal asuvas mošees, selle peale ikka sai väikse rabanduse aga pärast harjusin ära....:-)

Hotelli personal oli tõesti Väga sõbralik ja igati töökas...ei jõudnud toitu ära süüagi kui nõud juba eest ära viidi... viimasel päeval äratati lausa hommikul kell 7 üles, et teada saada, mis kell ma lahkun...Ütleme nii, et üksi reisivale naisele seal meestest puudust ei tule:D ja on igati lõbus... JA see Helsi club vms...oli mingi nn SPAaa :D see oli ikka naerukoht, see spa omanik oli vist kõigeks valmis,et keegigi tema spa-d kylastaks...et jah see ilus müügijutt on neil ikka igapäevane mulliajamine seal...

AGa ütleme, et olid toredad jõulud:) Hotellile annaks pigem 3 tärni aga nii palju kui ma kuulsin siis need toad pidid seal üsnagi erinema üksteisest...

Nüüd plaanin märtsis uuesti Sharmi minna, kuid seekord valiks parema hotelli:) Päikest!!!

Mis uut selles hotellis, varsti minek sinna?