Detsembris reisile väikeste lastega

Kuhu soovitate minna detsembri teises pooles väikeste lastega reisile? Lapsed 2 ja 4 vanuses. Pole varem kuskil kaugel käinud, seepärast küsin soovitusi. Kindlasti peaks seal olema turvaline, ilus rand, ilus loodus ja muidugi soe. Egiptus on kindlasti välistatud, seal oleme käinud ja tagasi ei kipu. Aasia?

Egiptus on ikka ju suht kaugel Eestist :) Aga muidu :Kanaarid , Tai krabi / phuket / koh chang / hua hin , Langkawi , Sri Lanka ...Sõltub kui hästi lapsed lendamist taluvad ka ... 

Detsembris võib juba igale poole minna, mis jääb meist alates 10H lennutunni kaugusele...Kariibi mere saared, Kuuba rannad on nt väga ilusad (ja mitte kaugel Havannast)Mehhiko CancunVietnami Phu Quoci saar...Olenevalt sihtkohast peab lennupileti hinnaks arvestama 400-500 eur/inimene (kui varakult ära osta!).

Detsembri teises pooleks võiks ikka vast 600-700.- piletihindadega arvestada, kui ekstreemsusi ei otsi.

Isaacil jah, õigus, mulle ei tulnud see pühadevärk kohe pähegi

Esimeseks reisiks sobivad kanaarid hästi.On mugav liigelda (lapsed rendikasse ja minek), ei ole tapvalt palav ja bakterid ka kuidagi pigem meile sobivad. Vaata Norwegianit ja algusega soomest. Praegu on seal suht soodsad piletid (ka jõulud ning aastavahetus). 

Soovitan soojalt Floridat, Miamit, seal on detsembris ka päris soe 25+ ja on ka palju näha.Odavad lennupiletid on Stockholmist Norweagianiga.

Norwegiani pileteid soovitatakse osta ainult koos kindlustusega , võib juhtuda et ükspäev nad ei lenda 

Võib minna kuhu iganes soovite. Lapsed pole takistus. Me käisime 8- kuusega Kreetal, 1,5 aastaaega Miamis, Norras 2,5 aastasega koos väiksema 6-kuusega. Nüüd läheme California tripile kui lapsed on 3 ja 1. Kõik olenebki lõpuks, et kuhu ise soovite minna ja mida teha/kogeda, samuti mis on eelarve ja ajaliselt kaua soovite reisil olla jne