Disneyland- Pariis 2 parki, kumba valida

Disneylandis on 2 parki, kuid ühepäeva pilet tagab sissepääsu vaid ühesse neist (kuigi on ka hopper pilet kahe pargi jaoks), kumba oleks mõtekam minna või tasub siiski mõlema pargi pilet osta. Sel aastal on ka sünnipäeva aasta, pakkumises on, et kuni 7-aastased lapsed saavad tasuta ööbimise Disney-keti hotellides ja prii sissepääsu parki. Kas ka ilma selle ööbimiseta saavad alla 7-aastased tasuta parki? ( ise arvan et mitte, kuid äkki on teab keegi täpsemalt) Kas paraad toimub läbi mõlema pargi? Tänud, vastajatele!

Disneylandis on stuudiote park ja nn päris park. Soovitan ära käia mõlemas. Stuudiopark on vähe väiksem, aga seal on mõned päris lahedad atraktsioonid. Kui lähed lastega, siis pead arvestama, et sissepääs atraktsioonile on arvestatud turvalisust silmas pidades, mitte eakohasust. Näiteks Towerisse oleks võinud pikkuse poolest minna ka 4 aastastega, aga tegelt oli see neile ilmselgelt liig. NN "õige park" on suurem. Paraad on ainult suures pargis ja see toimub olenevalt päevast kas üks või kaks korda. Kui lapsed on väikesed, siis tuleks peatänavale väikse varuga ennast valmis sättida, sest rahvast on paraadi jälgimas väga palju ja hiljem on oht, et lapsed ei näe lihtsalt teiste tagant. Meie olime kokku kaks päeva, täiesti parajalt, kuigi mõned asjad jäid siiski vaatamata. Järjekorrad on pikad, ühe atraktsiooni sabas seisime lausa tund aega. Ööbimise koha pealt ei oska kaasa rääkida, ööbisime ühes lähedases külas.

0
0

Oleneb sellest kui kaua seal olla, kui 1-2 päeva , on parem minna suuremasse parki sest 2 päevaga 2te parki nautida - läheb kiireks. Ise käisime mõlemas pargis möödunud aasta juulis 2el päeval ja aeg läks vägagi kiiresti ja vast saime pooltel asjadel käia kui sedagi. Kõige pikem järjekord oli Disney stuudios Crushes Coasteri peal (kalapoeg Nemo teemaline ameerika mägi) kus ootasime üle 2 ja poole tunni, aga õnneks oli see seda väärt :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased