Dokumendi kontroll Tallinki sadamates

Tere, oleks siis selline küsimus, kas Tallinki sadamas kontrollitakse dokumente või ei. Mul on kohe kohe minek kruiisile( 24 veebruar) ja bronn juba ammu tehtud, aga nüüd oi oi avastasin, et Tallinki lehel kirjas et riigipühadel kehtivad nädalavahetuse vanusepiirang, see peaks siis olema 21, ma aga 20 ja ka teised kajutis olijad 20. Valisimegi reisi nädala sisse, kuna teadsime, et siis piirang 18 ja bronni tehes Tallinki kontoris ei mainitud mulle ka sellest sõnagi. Niiet kes teab rääkida, kes just nüüd lähiajal käinud. Muidu olen lugenud, et pmst enam ei ole kontrolli, võta masinast oma pardakaardid ja laeva sisenedes näita.

Ette tänades..

Lugesin ka nüüd ühte teemat ja seal kirutati veel ka sellest, et kinkekaardiga ei saa masinast check-in'i teha ...Mai saa nagu aru mul on broneering tehtud ka kinkekaardiga aga broneerigngu leel ju olemas broneeringu nr ja turvakood mis tuleb sisestadasinna masinasse et pardakaardid saada..

0
0

Eelmine aasta võeti meie seltskond laeva sisenedes luubi alla ja kõik kontrolliti ära (4 21-30 vanuses inimest oli meid). Eks nad näo järgi vaata ja kontrolli laeva sisenedes. Ainuke soovitus on mitte korraga peale minna ja ehk pääsete kontrollist.

0
0

Käisin ka, nad ei kontrolli. Kui on väga suur vanusevahe, siis ei tasuks seda nalja katsetada aga kui pileteid ostad ja sa ise oled mitte sobivas vanuses, siis nad ei müü pileteid. Blokeerivad aga on ka juhtunud, et müüvad. Vahel tekib küsimus, et kas nad ise ka tavad mida nad seal teevad? Ajavad seal oma seadust taga aga kui isik laeva läheb siis ei ole kontrolli. Nad vaatavad, et kord oleks majas (pean silmas turvamehi). Aga teoreetiliselt saab ka valede andmetega reisile minna. Juhul kui neil on isiku nimi arvutisse sisestatud, siis nad üldjuhul ei küsi dokumente. Olen seda märganud. Aga võib ka tekkida erandlik kord.

0
0

Küsin, et kui sageli toimub praegu st 2010 sügisel dokumendikontroll? Kas ikka pisteliselt või kõigile?

0
0

See teema läheb nüüd lukku.

Trip.ee ei tolereeri seaduserikkumist. Kui Tallink on kehtestanud reegli, et teatud reisidele pääseb üksi alates teatud vanusest, on see reegel vastuvaidlematuks täitmiseks. Mitte aruteluks, kas ja kuidas sellest reeglist mööda hiilida.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased