trip-krainetrip-ukraine-dark
Dominican

Hei! Kas keegi on mõtteid mõlgutanud Dominikaani Vabariiki reisimisest? Oleksin huvitatud reisikaaslasest või mitmest, kellega ühine retk ette võtta. Ise olen N26

Tere

Olen mõelnud sellele aga sellele tasandile on see ka jäänud. Miks mõelnud - mida kaugem, omapärasem sihtkoht seda parem. Näha, kogeda, õppida, nautida. On sul mingi esialgne skelett plaanist olemas või?

Tervitades,

tere,

reisi sihtkoht on huvipakkuv, kuid pole põhjalikumalt sellele kunagi mõelnud. Kuna postitus on juba mõnda aega tagasi tehtud, siis kas plaan on endiselt päevakorras ning millises stiilis reisimist eelistad?

tervitades

Meie plaanime minna kõikide eelduste kohaselt veebruar 2014 ja seal ees ka ootamas tutav kes organiseeb korraliku tripi meile. Olen lennukipiletite otsingul. Tahaks jääda piiridesse 600 edadi tagasi. Kindlasti ei sobi see läbi USA 3 ümberistumisega, sest eelmine aasta tuttavad käisid nii ja see oli õudus kuubis.

Viimasele: Otsige Euroopa chartereid. Võite leida ka odava pakkumise koos hotelliga - keegi ei sunni teid seal ööbima. Ise lendasin Amsterdamist charteriga. P.S Kui tuttav on eestlane ja elab Sossua külje all, siis tervitused talle ;)